Potrzebujesz skutecznego brokera? Zobacz recenzje Fortissio i rozpocznij trading

Listopad 16 2020 11:25AM

Interesuje Cię świat inwestycji i rynków finansowych? Szukasz profesjonalnego brokera, który pomoże Ci bezpiecznie rozpocząć trading. Wybierz dostawcę, który zapewnia środowisko demo, skuteczne narzędzia i prostą w obsłudze platformę.

Według naszej analizy Fortissio to jeden z najlepszych brokerów na rynku. Spółka należy do greckiej firmy VIE FINANCE. Broker gwarantuje bezpieczeństwo, materiały szkoleniowe i wszystkie niezbędne narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku inwestycyjnym. Z Fortissio szybko udoskonalisz swoją strategię handlową i pomnożysz swoje zyski. W tym artykule odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące oferty brokera.

Co wyróżnia platformę PROfit?

Platforma Fortissio to jedno z najpotężniejszych i najskuteczniejszych rozwiązań na rynku. Coraz chętniej wybierają ją zarówno początkujący, jak i zaawansowani traderzy. Dzięki PROfit możesz liczyć na następujące korzyści:

• Handel z dowolnego miejsca. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu i komputer lub urządzenie mobilne.

• Nie musisz pobierać oprogramowania, ani przeprowadzać aktualizacji. Z platformy skorzystasz za pośrednictwem jednej z popularnych przeglądarek internetowych.

• Możesz kontynuować handel z każdego urządzenia. Nowoczesna technologia synchronizacji pozwala na płynne przełączanie się pomiędzy komputerem, a urządzeniem mobilnym.

• Profesjonalne opracowanie graficzne pozwala na analizowanie szczegółów transakcji na komputerze. Znajdziesz tam szeroki wybór narzędzi i wykresów. Wersja mobilna umożliwia szybki podgląd rynku, analiz oraz przeprowadzanie transakcji.

• Akademia Handlu to zbiór samouczków oraz lekcji, które pomogą Ci poznać rynek, metody zarządzania ryzykiem, różne strategie handlowe itd.

• Profesjonalne wsparcie z poziomu platformy, niezależnie od stopnia doświadczenia tradera.

• Dostęp do ponad 100 aktywów bazowych, dźwigni finansowej do 1:200, transakcji jednego kliknięcia i szeregu skutecznych narzędzi handlowych.

• Wersja Mobile PROfit zgodna system z Android, iPad oraz iPhone. Wybierz ją, jeśli preferujesz handel w biegu. Opcja mobilna daje możliwości podobne do tradycyjnej platformy. Intuicyjny, prosty interfejs oraz przyjazne narzędzia zachęcają do częstego korzystania z Mobile PROfit.

Jakie narzędzia handlowe proponuje broker?

Fortissio zapewnia najlepsze narzędzia handlowe dostępne na rynku. Każdy aktywny trader może stosować je w swojej strategii inwestycyjnej.

Autochartist

Autochartist pomoże Ci uzyskać i zrozumieć dane z różnych rynków. Dzięki niemu łatwiej opracujesz skuteczną strategię handlową i zaoszczędzić cenny czas. Codziennie otrzymasz raporty rynkowe, informacje o ważnych aktualizacjach i zmianach. Filtry prawdopodobieństwa ukażą najważniejsze, wartościowe wydarzenia i odniosą je do poprzednich wyników. Autochartist to również analiza zmienności pokazująca momenty największej niestabilności rynku oraz najlepsze momenty wyjścia. Analiza techniczna obejmuje prognozy cen, wzory wykresów oraz poziomy linii wsparcia i oporu.

Trading Insider

Trader Insider pozwoli Ci poznać trendy panujące wśród innych inwestorów. Funkcja dostarcza dane statystyczne, linki i inne treści od osób trzecich. To pozwala określić trend w oparciu o otwarte pozycje w różnych kierunkach. Pamiętaj, że broker nie weryfikuje informacji przekazywanych za pośrednictwem usługi Trading Insider. Samodzielnie oceń ich rzetelność i zdecyduj, jak wykorzystasz je w swojej strategii handlowej.

Każdy z inwestorów, który współpracuje z Fortissio, codziennie otrzymuje wiadomości SMS z kalendarzem ekonomicznym oraz ważnymi wiadomościami finansowymi. Korzystaj z aktualnych wykresów i analiz. Dzięki temu masz szansę wyprzedzić innych inwestorów i podjąć najbardziej opłacalną decyzję.

Czym są Kontrakty CFD?

Kontrakty CFD to opcja przeznaczona dla doświadczonych traderów. Handel z wyższą dźwignią wiąże się z dużym ryzykiem. Podczas handlu kontraktami terminowymi nigdy nie wchodzisz w posiadanie aktywa. Inwestujesz w zmianę ceny w określonym kierunku w danym przedziale czasowym. Nie musisz przejmować się licznymi regulacjami i masz szansę na wysokie zyski.

Zanim rozpoczniesz przygodę z kontraktami CFD, upewnij się, że:

1. Posiadasz wiedzę i doświadczenie konieczne do podejmowania ryzykownych decyzji i handlu z wysoką dźwignią.

2. Zapoznałeś się z oświadczeniem ryzyka umieszczonym na stronie brokera.

3. Inwestujesz tylko tyle środków, ile jesteś w stanie utracić bez kłopotów finansowych.

4. Przetestowałeś środowisko demo i umiesz korzystać z platformy PROfit.

5. Jesteś gotowy do pilnowania bieżących transakcji i szybkiego reagowania na zmiany na rynku.

Jakie konta oferuje Fortissio?

Konta detaliczne

Każdy inwestor, który korzysta z oferty Fortissio może liczyć na bezpieczne środowisko nawet 8 chronionych transakcji. Możesz na spokojnie poznawać platformę i testować swoją strategię. Jeśli transakcja okaże się nieudana, środki wrócą na Twoje konto. Jeśli odniesiesz sukces, zachowasz wszystkie zyski.

Fortissio oferuje 6 kont detalicznych. Już podstawowa opcja zapewnia Ci dostęp do darmowego ebooka, treningu, osobistego managera konta i skutecznych narzędzi. Każde kolejne konto wiąże się z coraz większymi zniżkami. Jeśli otworzysz rachunek Diamond, uzyskasz usługę Osobistego Agenta Obsługi Klienta, zniżkę ceny i opłat rollover na poziomie 20%. Konto VIP zapewnia najlepsze warunki dla klientów detalicznych i zniżki równe 25%.

Konta profesjonalne

Część doświadczonych traderów chce korzystać z 0% margin close-out oraz wyższej dźwigni. W tym celu broker stworzył konto profesjonalne. Jeśli chcesz ubiegać się o tą opcję, wypełnij formularz zamieszczony na stronie lub aplikuj za pośrednictwem platformy. Traderzy profesjonalni są zobowiązani do rezygnacji z podstawowych zabezpieczeń w zamian za preferencyjne warunki oraz dostęp do atrakcyjnych promocji. Fortissio wymaga od kandydatów spełnienia przynajmniej dwóch z następujących warunków:

1. Portfolio instrumentów finansowych (w tym depozyty gotówkowe) o wartości ponad 500 000 euro.

2. Doświadczenie zawodowe w branży finansowej związanej ze znajomością usług i transakcji (przez minimum rok).

3. Transakcje o znacznej wartości przeprowadzane w częstotliwości minimum 10 operacji na kwartał.

Jak wygląda kontakt z Fortissio?

Każdy inwestor może liczyć na sprawną i szybką pomoc ze strony brokera. Jeśli masz problem lub pytanie, wypełnij formularz kontaktowy na stronie. Możesz również napisać wiadomość mailową lub zadzwonić na numer podany na stronie. Broker zatrudnia profesjonalny zespół, który przestrzega najlepszych praktyk biznesowych oraz zachowuje wszystkie informacje w najwyższej poufności.

Jak działa system wpłat i wypłat z konta?

Fortissio dokłada wszelkich starań, aby usprawnić system depozytów i wypłat z konta. Jeśli chcesz rozpocząć trading, skorzystaj z opcji szybkich płatności np. Skrill, Netteler, Klarna, czy PayPal. Możesz również wykonać tradycyjny przelew lub zapłacić kartą. W tym przypadku środki wpłyną na Twoje konto nieco później.

Kiedy chcesz wypłacić pieniądze z konta, utwórz zlecenie na platformie lub wypełnij formularz. Fundusze wpłyną do Ciebie ta sama drogą, co wcześniejszy depozyt. Zespół Fortissio rozpoczyna przetwarzanie zlecenia już pierwszego dnia. W niektórych wypadkach mogą zdarzyć się opóźnienia, które wynikają z wewnętrznych procedur bankowych lub niepełnej dokumentacji. Pamiętaj, że zawsze możesz ponowić zlecenie wypłaty bez dodatkowych opłat. Jeśli w czasie przetwarzania zlecenia masz otwarte zlecenia, wartosc wypłaconego kapitału może się różnić. Jeśli nie masz wystarczających środków do realizacji zlecenia, zostanie ono anulowane. W razie wątpliwości, skontaktuj się z działem BackOffice Fortissio.

Czy Fortissio zapewnia bezpieczeństwo inwestorom?

Współpraca z brokerem nie ma sensu, jeśli nie masz pewności, co do uczciwości brokera. Fortissio to firma, która podlega regulacjom ze strony Unii Europejskiej i działa zgodnie z ustawą MiFID. Broker współtworzy zharmonizowane, bezpieczne środowisko inwestycyjne. Działalność spółki nadzoruje KNF i inne urzędy w krajach europejskich.

Wszystkie środki inwestorów trafiają na bezpieczne, osobne konta. Fundusze nigdy nie mieszają się z kapitałem brokera. Fortissio zadbał o specjalne szyfrowanie, które chroni użytkowników platformy przed atakami hakerów.

Fortissio należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. To oznacza, że wszyscy klienci detaliczni są zabezpieczeni na wypadek, gdyby broker nie wywiązał się z warunków umowy. Użytkownicy platformy PROfit mogą być o spokojni o przestrzeganie przepisów prawa. Zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą brokera i przetestowanie jego usług na własną rękę.

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania traderów, którzy rozważają wybór usług Fortissio:

W jakie produkty możesz inwestować dzięki Fortissio?

Dzięki Fortissio uzyskujesz dostęp do wszystkich najważniejszych walut świata, akcji największych firm, surowców, indeksów oraz funduszy ETF.

Jaka jest maksymalna dźwignia oferowana przez brokera?

Maksymalna dźwignia dla traderów wynosi 1:30. Klienci profesjonalni mogą korzystać z dźwigni na poziomie do 1:200.

Ile wynosi minimalny depozyt, aby rozpocząć trading?

Minimalny depozyt, aby otworzyć konto podstawowe, wynosi 200 USD.

Czy Fortissio to regulowany broker?

Fortissio to broker regulowany i kontrolowany przez Grecką Komisję Rynku Kapitałowego. Firma jest również członkiem Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów. Spółka promuje przejrzystość finansową i dyscyplinę rynkową. Działalność Fortissio nadzorują również organy regulujące w różnych krajach europejskich.

Na czym polega system 3D Secure?

System 3D Secure dodatkowo chroni konta użytkowników platformy PROfit przed atakami hakerskimi. Dzięki niemu masz pewność, że nikt nieuprawniony nie użyje Twojej karty. Przed każdą transakcją system prosi tradera o podanie dodatkowego kodu zabezpieczającego.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Porządne części zamienne do silników

  W przypadku silników marek Perkins oraz CAT nie warto stosować niskiej jakości...

 • Na tym lepiej nie oszczędzaj. Cztery rzeczy, którym warto poświęcić odrobinę więcej uwagi

  Na pewnych rzeczach po prostu nie warto oszczędzać. Niekiedy inwestycje wiążą...

 • Czy mogę kupić biały certyfikat? Jak to zrobić?

  W obecnym czasie uzyskanie jak największej efektywności energetycznej jest głównym...

 • W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo żywności na etapie produkcji

  W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej zwracają uwagę nie tylko na to co...

 • Co to jest rumień zakaźny

  Rumień zakaźny to powszechnie znana infekcja, która występuje najczęściej u...

 • Jakie wyposażenie powinna posiadać profesjonalna pieczarkarnia?

  Profesjonalna pieczarkarnia to cały czas jeden z popularnych pomysłów na biznes...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.