Drukarnia Praga Południe – masz kilka do wyboru

Marzec 10 2020 10:20AM

Tak, to jest artykuł sponsorowany. Jesteśmy drukarnią, jesteśmy z warszawskiej Pragi Południe i chcemy Ci się pokazać, przedstawić i dać się poznać – tak, żebyś wziął nas pod uwagę w wyborze drukarni idealnej. Mamy nadzieję, że ten początek, bez lania wody i pozorów, już zaskarbił sobie u Ciebie jakieś zaufanie. Może, niczym dziewczyna zagadana przy barze przez jakiegoś faceta – masz opory, ale w sumie, co Ci szkodzi. A nuż poznasz kogoś wyjątkowego!

Wracając do drukarni

Jesteśmy drukarnią i nazywamy się JKB Print. Drukujemy od lat i robimy to naprawdę, naprawdę nieźle. Mamy doświadczenie, mamy umiejętności i mamy moce przerobowe, aby zapewnić Ci współpracę z górnej półki. I to niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną, małą firmą, wydawcą czy dużą agencją reklamową. Od lat współpracujemy z najmniejszymi i największymi podmiotami w Warszawie.

Drukarnia Praga Południe z doświadczeniem?

Drukujemy wszystko. Bilety, wejściówki, karty wstępu. Banery, bloczki, broszury, bony i vouchery. Czasopisma, identyfikatory, katalogi, ulotki, zaproszenia. Cokolwiek chcesz wydrukować, my możemy to dla Ciebie wykonać i to najwyższym poziomie. Masz niezwyczajne zlecenie? A może potrzebujesz drukarni wielkoformatowej z prawdziwego zdarzenia? Zapisz sobie nasz adres! Takie realizacje już za nami.

Mieszkasz w Warszawie?

Drukarnia Praga Południe – już ten tytuł wybranego przez Ciebie artykułu podpowiada nam, że mieszkasz w Warszawie, a nawet i w okolicy. Oczywiście, jesteśmy drukarnią internetową – możemy współpracować przez lata i nawet się nie zobaczyć. W końcu od czego są usługi kurierskie? Wiemy jednak z doświadczenia, że wielu klientów pragnie osobiście odebrać zamówione materiały lub jeszcze przed ich realizacją doradzić się, zapytać o szczegóły. I w takiej sytuacji nie ma lepszego rozwiązania, jak wybór drukarni blisko miejsca zamieszkania lub siedziby firmy. I to jest kolejna nasza zaleta.

Mamy dobrą ofertę cenową

Nie, nie jesteśmy najtańszą drukarnią w stolicy – zresztą podmiotów jest tak wiele, że ciężko byłoby to na 100% zweryfikować. Nie mamy też takich ambicji i wierzymy, że dobra jakość zawsze się obroni, a koszt niskich cen (słabo opłacani pracownicy, oszczędności na sprzęcie i podproduktach) jest tak wysoki, że nas na to nie stać. Więcej! Uważamy, że Klienta również. Nie jesteśmy jednak również drukarnią najdroższą – dobry stosunek ceny do jakości to dobre określenie naszej polityki cenowej.

To tylko wstęp. Najlepiej jest poznać nas przy pracy i ocenić nasz poziom obsługi klienta, jakoś wydruku i całą współpracę. Zachęcamy Cię do tego! Twoja Drukarnia Praga Południe JKB Print czeka na pierwszy krok. Z Twojej strony!

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Co można przechowywać w chmurze?

  Różnorodność plików i danych, jakie można przechowywać w chmurze jest niesłychanie...

 • Czym są karty charakterystyki?

  W łańcuchu dostaw między producentem lub dostawcą a konsumentem niezwykle ważnym...

 • Jak uratować zalany telefon?

  Wypadki chodzą po ludziach. Po urządzeniach też. Niektórzy mają wyjątkowego...

 • Najlepsze komedie na Netflix

  Czeka Cię leniwy wieczór? Chcesz nadrobić zaległości filmowe? Oglądanie filmów...

 • Dobry zegarek męski do 500 zł na prezent? 11 propozycji!

  Dobry zegarek męski to taki, który spełnia oczekiwania swojego właściciela....

 • Seriale Marvela bez supermocy

  Z pewnością większość z nas miała styczności przynajmniej z jednym z seriali...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.