Program Taxomatic – lepszy niż inne?

Styczeń 23 2018 01:43PM

Przedsiębiorcy samodzielnie prowadzący księgowość korzystają zazwyczaj ze specjalnych programów komputerowych. Duża część właścicieli firm ma jednak tego typu aplikacjom sporo do zarzucenia. A co jeśli dowiedzieliby się, że istnieje program idealny?

Nie da się ukryć, że rozliczanie się na własną rękę w kontekście przedsiębiorstw jest od niedawna gorącym trendem ekonomicznym. Przedsiębiorcy próbują odnaleźć się w komputerowej, innowacyjnej rzeczywistości XXI wieku. Ich chęci i kompetencje są duże. Problem niepowodzeń na tym polu tkwi jednak w nieodpowiednim wyborze programu do prowadzenia księgowości.

Kwestia ta może jednak diametralnie się zmienić, jeśli zaufa się nowej aplikacji – przyjaznej firmom i dobrze wyposażonej w opcje – Taxomatic. Okazuje się, że program znacznie różni się od dotychczasowych, znanych przedsiębiorcom narzędzi. Czym? Pora się przekonać!

Oto najważniejsze zalety Taxomatic:

Wiele funkcji w jednym miejscu!

Prawdziwą zmorą prowadzenia księgowości na własną rękę okazuje się być konieczność posiadania kilku programów, z których każdy będzie zawierał coś innego – brakującego pozostałym. Dziś sprawa nie musi wyglądać w taki sposób. Taxomatic pokaże nam, że można mieć jeden program, a w nim wszystkie potrzebne nam opcje i dokumenty. Aplikacja posłuży nam zarówno do wystawiania faktur, prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, archiwizowania dokumentów, tworzenia baz danych, skanowania papierowych dokumentów, a nawet do zarządzania gospodarką magazynową! To znaczne ułatwienie – oszczędność czasu oraz… pieniędzy!

Rozbudowana oferta i opcja FREE!

Warto zwrócić uwagę również na kwestię ekonomiczną. Bycie użytkownikiem Taxomatic wygeneruje znacznie mniejsze koszty niż posiadanie kilku programów, z których każdy domagał się będzie zapłaty. Autorzy aplikacji pozwalają na darmowe przetestowanie programu w wersji FREE, która daje nam możliwość wygenerowania 10 faktur, 20 dokumentów zakupów lub kosztów, wglądu w rejestry VAT i zrobienia wielu innych rzeczy bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty!

Oferta rozwija się, pozwalając na skorzystanie z opcji MINI, której koszt to tylko 5 złotych netto miesięcznie, LITE za 19 złotych netto miesięcznie oraz MAX za 99 złotych netto miesięcznie. Warto przyjrzeć się im bliżej na stronie Taxomatic.

Więcej na: www.taxomatic.pl/oferta

Zaawansowany, lecz nie trudny!

Właściciele firm korzystający z programów do księgowania narzekają na niejasne opcje, mało rozbudowany interfejs, nieprzyjazną szatę graficzną oraz błędy wynikające ze złego zaprogramowania narzędzia. Taxomatic mówi tym wszystkim problemom stanowcze NIE.

Program został wyposażony w naprawdę innowacyjne środki pomagające prowadzić biznes. Możliwości, jakie daje, cechują się wysokim stopniem zaawansowania. Twórcy aplikacji dbają o to, by wszelkie aktualizacje dotyczące przepisów prawa były zawsze darmowe i zawsze na czas. Użytkownicy Taxomatic chwalą sobie przejrzysty interfejs, z którego można dotrzeć we wszystkie rejony programu.

Zawsze aktualne dane w każdym miejscu na świecie

Nieważne, czy chcesz sprawdzić Księgę Przychodów i Rozchodów w biurze, w samochodzie, w domu czy podczas wyjazdu służbowego w hotelu. Dzięki temu, że program działa online i nie wymaga instalowania, można z niego korzystać w dowolnym miejscu przy użyciu zarówno komputera, laptopa, tabletu czy telefonu. To spore ułatwienie zwłaszcza dla przedsiębiorców mobilnych, którzy dużo czasu spędzają w podróży.

Kilku użytkowników jednego konta

Absolutnym hitem, jaki zaproponował swoim użytkownikom Taxomatic, jest możliwość korzystania z konta jednej firmy przez kilka osób. To zdecydowane udogodnienie dla spółek lub firm, w których za prowadzenie księgowości odpowiedzialny nie jest tylko jeden człowiek. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy, kto pracuje w dziale księgowości danego przedsiębiorstwa, może mieć dostęp do narzędzia i wprowadzać w nim zmiany, dodawać nowych Klientów, sprawdzać stan faktur, skanować nowe faktury, generować raporty czy badać analitycznie sytuację finansową firmy.

Program Taxomatic wyprzedza swoich konkurentów o wiele lat. Innowacyjność zaproponowanych opcji, mnogość udogodnień, rozbudowany, acz jasny, interfejs, ciekawa ekonomicznie oferta, dostęp do jednego konta dla kilku użytkowników, bezpłatne i automatyczne aktualizacje, a poza tym mobilność narzędzia sprawiły, że już niebawem stanie się on jedną z najpopularniejszych tego typu aplikacji w świecie samodzielnej księgowości.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Skup złomu złota

  Biżuteria często traci swój urok. To rzecz nabyta, która z wiekiem podoba się...

 • Popularne stały się inwestycje w dzieła sztuki, alkohole czy zabytkowe auta

  Inwestycje w sztukę, wino, zabytkowe auta czy numizmaty – tego typu alternatywne...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.