Szkolenie na zamku

Luty 26 2019 11:41AM

Firmowe szkolenia przeważnie wyglądają podobnie i kojarzą się z rutyną oraz przewidywalnością. A gdyby tak raz zorganizować konferencję w całkowicie nietypowym miejscu i zaskoczyć tym samym naszych pracowników?

Co przychodzi nam na myśl jako pierwsze, gdy myślimy o firmowych konferencjach ? Przede wszystkim to wielogodzinne szkolenia, po których każdy z uczestników marzy tylko, by położyć się w wygodnym łóżku i odpocząć po trudach dnia  Do tego przeważnie suto zastawione stoły, często osobne, kilkuosobowe, tak, by można dobrać sobie swoje ulubione towarzystwo. Na nich butelki z alkoholami, by atmosfera zrobiła się nieco luźniejsza. Typowe sale konferencyjne są położone w centrum miasta, lub ewentualnie na jego przedmieściach, by każdy z pracowników miał możliwie blisko i nie musiał korzystać z hotelu, jeśli woli wracać w ten sam dzień do domu. Jeśli event jest słabo zorganizowany, nikt z pracowników firmy nie będzie go wspominał pozytywnie

A może by tak spróbować organizacji konferencji firmowej w zupełnie innym miejscu i klimacie niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni ? Z pomocą wychodzi tutaj hotel na zamku w Gniewie. To fantastyczna lokalizacja na Pomorzu, w której nasi pracownicy złapią nieco oddechu i poczują świeże powietrze. Możliwość zorganizowania konferencji w tak nietypowym otoczeniu z pewnością sprawi, że każdy z zatrudnionych w firmie poczuje się wyjątkowo. Mało która organizacja przecież decyduje się na wyjście poza schemat i zrobienie szkolenia tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Hotel na zamku w Gniewie jest do tego celu znakomitym miejscem, ponieważ posiada nie tylko klimat, ale też fantastyczną obsługę. To dzięki niej mamy pewność, że każdy element naszego firmowego eventu będzie dopięty na ostatni guzik.

http://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia

Piękne przygotowane sale, białe obrusy i nienaganna obsługa to coś, czego możemy spodziewać się po hotelu na zamku w Gniewie. Wszystko to połączone z niepowtarzalną atmosferą samego zamku sprawi, że nasi goście poczują się wyjątkowo. Mamy też możliwość przenocowania naszej firmowej załogi w wygodnych i przestronnych pokojach hotelu. W ten sposób każdy z nich będzie miał okazję odpocząć po trudach szkolenia, a na drugi dzień złapać nieco świeżego powietrza. Niezwykłą atmosferę dopełnią niezwykle smaczne potrawy, przygotowana przez najlepszych szefów kuchni. Wszystko to sprawia, że nasz event ma szanse zostać zapamiętany jako wyjątkowy, a nasza firma nabierze dodatkowego prestiżu w branży.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Co można przechowywać w chmurze?

  Różnorodność plików i danych, jakie można przechowywać w chmurze jest niesłychanie...

 • Czym są karty charakterystyki?

  W łańcuchu dostaw między producentem lub dostawcą a konsumentem niezwykle ważnym...

 • Jak uratować zalany telefon?

  Wypadki chodzą po ludziach. Po urządzeniach też. Niektórzy mają wyjątkowego...

 • Najlepsze komedie na Netflix

  Czeka Cię leniwy wieczór? Chcesz nadrobić zaległości filmowe? Oglądanie filmów...

 • Dobry zegarek męski do 500 zł na prezent? 11 propozycji!

  Dobry zegarek męski to taki, który spełnia oczekiwania swojego właściciela....

 • Seriale Marvela bez supermocy

  Z pewnością większość z nas miała styczności przynajmniej z jednym z seriali...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.