Szkolenie na zamku

Luty 26 2019 11:41AM

Firmowe szkolenia przeważnie wyglądają podobnie i kojarzą się z rutyną oraz przewidywalnością. A gdyby tak raz zorganizować konferencję w całkowicie nietypowym miejscu i zaskoczyć tym samym naszych pracowników?

Co przychodzi nam na myśl jako pierwsze, gdy myślimy o firmowych konferencjach ? Przede wszystkim to wielogodzinne szkolenia, po których każdy z uczestników marzy tylko, by położyć się w wygodnym łóżku i odpocząć po trudach dnia  Do tego przeważnie suto zastawione stoły, często osobne, kilkuosobowe, tak, by można dobrać sobie swoje ulubione towarzystwo. Na nich butelki z alkoholami, by atmosfera zrobiła się nieco luźniejsza. Typowe sale konferencyjne są położone w centrum miasta, lub ewentualnie na jego przedmieściach, by każdy z pracowników miał możliwie blisko i nie musiał korzystać z hotelu, jeśli woli wracać w ten sam dzień do domu. Jeśli event jest słabo zorganizowany, nikt z pracowników firmy nie będzie go wspominał pozytywnie

A może by tak spróbować organizacji konferencji firmowej w zupełnie innym miejscu i klimacie niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni ? Z pomocą wychodzi tutaj hotel na zamku w Gniewie. To fantastyczna lokalizacja na Pomorzu, w której nasi pracownicy złapią nieco oddechu i poczują świeże powietrze. Możliwość zorganizowania konferencji w tak nietypowym otoczeniu z pewnością sprawi, że każdy z zatrudnionych w firmie poczuje się wyjątkowo. Mało która organizacja przecież decyduje się na wyjście poza schemat i zrobienie szkolenia tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Hotel na zamku w Gniewie jest do tego celu znakomitym miejscem, ponieważ posiada nie tylko klimat, ale też fantastyczną obsługę. To dzięki niej mamy pewność, że każdy element naszego firmowego eventu będzie dopięty na ostatni guzik.

http://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia

Piękne przygotowane sale, białe obrusy i nienaganna obsługa to coś, czego możemy spodziewać się po hotelu na zamku w Gniewie. Wszystko to połączone z niepowtarzalną atmosferą samego zamku sprawi, że nasi goście poczują się wyjątkowo. Mamy też możliwość przenocowania naszej firmowej załogi w wygodnych i przestronnych pokojach hotelu. W ten sposób każdy z nich będzie miał okazję odpocząć po trudach szkolenia, a na drugi dzień złapać nieco świeżego powietrza. Niezwykłą atmosferę dopełnią niezwykle smaczne potrawy, przygotowana przez najlepszych szefów kuchni. Wszystko to sprawia, że nasz event ma szanse zostać zapamiętany jako wyjątkowy, a nasza firma nabierze dodatkowego prestiżu w branży.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Milionowe inwestycje Grupy Azoty. Jesienią ruszy nowe centrum badawcze w Tarnowie

  Do końca tego roku nakłady inwestycyjne Grupy Azoty sięgną w sumie 1,6 mld zł...

 • Sync Trading TeleTrade Invest – opinie o bezpiecznym inwestowaniu

  Firma TeleTrade Europe udostępniła inwestorom zainteresowanym osiąganiem pasywnego...

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.