Teraz jest 2018-11-18, 20:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-08-28, 11:37 

Wiele osób stawia na szybkie kredyty gotówkowe, polecam więc wam szybkie kredyty forum , gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęstsze pytania związane z kredytami.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-09-03, 08:49 

Dokładnie - dziś jeden bank ma super ofertę, a za miesiąc drugi, więc tu trzeba zwracać uwagę i na wiarygodność samych banków i na ich konkretne oferty z jakich chce się skorzystać.
Tutaj na forum nasz dobre opinie o bankach - dobre bo pisane przez normalnych użytkowników (i nie zawsze cukierkowe), no a poza tym na takich bankowych forach zawsze można liczyć na poradę ekspertów co do wyboru konta, kredytu czy samego banku.

;-)

PostNapisane: 2014-09-05, 09:06 

Alior, ING mają dobre oferty. Generalnie jest też ranking banków - http://www.shareranks.net.pl/rankingi/ranking-bankow/ można sobie sprawdzić. Są też w sieci różne porównywarki ofert banków.

PostNapisane: 2014-09-23, 10:05 

Wszystko zależy do tego czego oczekujecie od banku? czy dobrych ofert, czy darmowego konta itp.
Tu znajdziecie najlepsze oferty wg. kredytów http://www.top3banki.org Ja tym się kierowałem przy wyborze banku.

PostNapisane: 2014-10-02, 07:18 

To dosyć oczywiste, że niektóre banki stawiają przede wszystkim na obsługę firm - i to dla nich mają najlepsze oferty (np IdeaBank). Inne banki skupiają się na młodych klientach a co za tym idzie bankowości elektronicznej (mbank czy alior bank). Pozostała grupa celuje w osoby 40+ (Pekao SA itd). Każdy bank obiera trochę inny target. Na http://www.forum-kredytowe.pl/ jest sporo dyskusji na temat poszczególnych usług bankowych. Użytkownicy wymieniają się opiniami na ich temat. Krótko mówiąc polecić jednego banku jednoznacznie.

PostNapisane: 2014-10-29, 14:49 

Witajcie , również właśnie przymierzam się do założenia indywidualnego konta. Czy orientujecie się gdzie jest teraz najkorzystniej ? Wiele banków teraz oferuje darmowe prowadzenie konta , brak opłat za kartę oraz darmowe wypłacanie z bankomatów na terenie całego kraju. Tak właśnie jest w: http://www.credit-agricole.pl/klienci-i ... alni/konta i aktualnie jest to oferta która najbardziej mnie przekonywuje. Doradzicie coś jeszcze przed założeniem tam rachunku?

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-10-29, 15:56 

Osobiście posiadam konto osobiste w mbanku a firmowe ingBank. Oba te banki wydały mi się najlepsze spośród banków

PostNapisane: 2014-10-29, 20:04 

Moze poczytaj jakie są opinie o koncie ing bo słyszałem że to konto jest bardzo dobre. Teraz coraz wiecej osób do nich przechodzi.Moze to reklama w tv robi swoje albo na prawde maja tak dobra oferte.

PostNapisane: 2014-11-21, 09:23 

Chce otworzyć drugie konto i zastanawiam się w jakim banku to zrobić. Teraz teraz tego jest że na prawdę bardzo ciężko się zdecydować. W moim banku nie chce otwierać drugiego kotna. Na email przyszła mi ciekawa reklama dotycząca nowej oferty w Banku pocztowym http://pocztowy.pl/indywidualni/konta/ Ktoś już słyszał coś więcej na ten temat ? ;) Mają bardzo atrakcyjne warunki tylko pytanie czy jest to tylko dobry chwyt marketingowy czy na prawdę tak jest. Bardzo sobie cenię różne opinie na tym forum dlatego mam nadzieję że i tym razem dostanę dobrą odpowiedź

PostNapisane: 2014-12-11, 12:38 

Witam. Jesli potrzebujesz dobrego i sprawdzonego kredytu zapraszam na nasza strone internetową www.impetkredyty.pl u nas znajdziesz najlepsza ofertę na rynku. Mozemy spełnia Twoje marzenia w 15 minut. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełną ofertą na stronie

PostNapisane: 2014-12-15, 08:22 

Polecam Bank Pocztowy ze względu na możliwość dokonywania płatności elektronicznych i kontrolę wydatków w internecie. Tu więcej informacji http://www.pocztowy.pl/indywidualni/bankowosc/internet/

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-01-25, 11:56 

Faktycznie warto prześledzić oferty kilku banków, porównać i wybrać najlepszą. Myślę, że dobrze byłoby też dowiedzieć się co nieco, na temat popularności konkretnego banku. Można to zrobić na stronie https://www.coolforex.pl/banki/getin-noble-bank. Tutaj akurat jest mowa o getin noble, ale na coolforex znaleźć można informacje na temat wszystkich najpopularniejszych instytucji bankowych w Polsce.

PostNapisane: 2015-02-16, 09:52 

Polecam konto w mBanku. Jestem w tym banku od kilku lat i nigdy nie było żadnych problemów. Pełna obsługa konta online, przez Internet. Podobnie założenie konta, wszystko online, bez wychodzenia z domu. A co najważniejsze 0 (zero) opłat za prowadzenie rachunku, zero opłat za przelewy.

PostNapisane: 2015-02-16, 11:10 

Ja polecam Alior bank ma tam od dawna konto i jestem z niebo bardzo zadowolony

PostNapisane: 2015-02-27, 23:07 

Uważam że mBank ma obecnie na tyle sprawdzone konto że powinieneś być zadowolony.
sieć bankomatów, przelewy i prowadzenie masz za darmo.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1