Teraz jest 2018-11-16, 20:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-06, 14:21 

Banki mają podobne oferty kont dla studentów, w głównej mierze zależy od tego, to czego ma służyć konto, do robienia przelewów bankowych, płacenia kartą, czy do innych czynności.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-06-14, 09:04 

Myślę, że dla studenta będzie dobre konto, tam gdzie możemy wygodnie płacić i mamy darmowe bankomaty. Na ten temat można się poradzić na takim kredyt forum. Mają tam darmowe narzędzia jak np. rankingi. Do niedawna Alior Sync miał dobrą ofertę.

PostNapisane: 2014-08-26, 23:42 

Sprawdźcie również szkołę medyczną Omega w Warszawie - http://www.omega.szkola.pl/ . Kształcenie odbywa się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych gabinetach, a po ukończeniu szkoły gwarantowana jest dobrze płatna praca. Polecam.

PostNapisane: 2014-09-03, 08:55 

Muziek napisał(a):
Myślę, że dla studenta będzie dobre konto, tam gdzie możemy wygodnie płacić i mamy darmowe bankomaty.

To jest absolutna studencka podstawa:)
A co wyboru takiego konta to posiedzialabym sobie na forach dyskusyjnych, na których toczą się rozmowy w temacie np :arrow: tutaj - bo to zawsze i więcej człowiek się dowie i porozmawia z tymi, którzy juz gdzieś konto mają, mozna wtedy swobodnie o wrażenia wypytać:)

PostNapisane: 2014-09-03, 22:50 

Obecnie dużo jest fajnych kont, niekoniecznie dedykowanych dla studentów, ale na pewno przydatne dla studenta. Ja również jestem studentem i mam ekonto w mbanku, które nie jest bezpośrednio dedykowane dla studentów,a sprawdza się bardzo dobrze. Przede wszystkim fajne jest to, że mam dostęp do dodatkowej kasy w formie kredytu odnawialnego na rachunku,także nie martwię się, że nie starczy do ''10'', bo zawsze mogę skorzystać z tej dodatkowej kasy. Ogólnie z tego co widziałem to mbank mocno poszedł z kontami dla młodych osób, jeśli chcesz, to tutaj masz przegląd http://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto/ Zwróć jednak uwagę, na dostępność bankomatów, bo często tak jest, że trzeba skądś wypłacić kasę a ''matczynego'' bankomatu akurat nie ma w pobliżu, a trochę to jest wkurzające płacić prowizję za wypłatę pieniędzy...

PostNapisane: 2014-09-17, 18:37 

moim zdaniem warto przyjrzeć się ofertom wielu banków i wybrać taką, jaka nam najbardziej odpowiada. Tu znajdziecie najbardziej aktualne zestawienia i porównanie kont studenckich, warto przejrzeć

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-10-21, 21:19 

Oczywiście, że najlepiej jest przejrzeć wszystkie oferty. Co więcej nie należy skupiać się tylko i wyłącznie na ofertach dla studentów ale zainteresować się też zwyczajnymi kontami osobistymi, bo może okazać się, że będą one bardziej korzystne, np. pod względem oprocentowania lub dostępności bankomatów.

PostNapisane: 2014-10-27, 12:07 

Wielu studentów szuka swojego pierwszego konta. Warto w takiej sytuacji skorzystać z porównywarki konta bankowych dla studentów. Sprawdźcie najnowsze porównania na http://www.konto-studenckie.pl/ .

PostNapisane: 2014-10-29, 20:03 

Mnie bardzo zastanawiało konto ing ale przed decyzja zdecydowałam sie jednak że poszukam i zobacze jakie są opinie o koncie ing, nie powiem bo nie były złe i sporo osób bardzo sobie chwaliło to konto ale i tak ostatecznie zdecydowałem ze jeszcze poszukam czegoś innego.

PostNapisane: 2014-12-18, 08:22 

W sumie bardzo ciekawe opcje moje dziecko studiuje i na pewno coś jej polecę. Ale mam też młodsze dziecko w wieku gimnazjalnym i myślałam o czymś takim dla niego jak http://zasilacz24.pl/dlakogo_mlodziez.html W sumie fajna sprawa bo to zwykła karta płatnicza na którą przelewamy określoną liczbę kasy. Nie musimy się denerwować że dziecko nosi przy sobie gotówkę bo wszystko nosi przy sobie. Nie wymaga to nawet zakładania konta bankowego. Co o tym myślicie ? Może się sprawdzić ?

PostNapisane: 2015-04-14, 12:10 

Przepraszam to pank z banku będzie sprawdzał czy student, który ma u nich konto studenckie zdał wszystkie egzaminy?
Po niektórych bankach nawet bym się nie dziwił takiej inwigilacji. Indywidualne konto bankowe zakładałam 10 lat temu. Potem założyłam w tym samym banku firmowe i ciągle nie czuję potrzeby na zmiany. W końcu po 10 latach inne banki starają się dorównać pierwszemu bankowi internetowemu w Polsce. Co do różnych kont to u nast jest ich teraz chyba kilkanaście. W zależności od potrzeb klientów i tego co oczekują od banku. Jest też produkt skierowany do młodzieży 18-25 letniej http://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto-dla-mlodych/

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-04-18, 22:39 

Ja jako student założyłem sobie konto w ING generalnie wszystko miałem za darmo także polecam, potem dostałem pięć tysięcy kredytu bez problemu - już spłacone i wszystko elegancko, niestety po okresie studenckim opłaty już się naliczają no ale to wiadome było od początku.

PostNapisane: 2015-04-19, 20:54 

ING czemu nie super bank z tego co koledzy na studiach mi mówią jest prawie wszystko za darmo, ale ja osobiście posiadam bzwbk dobrze bank rozwinięty dla smart fonów czy tez internetowo. Polecam jest nawet pakiet startowy czy dla mlodzierzy do 26 roku całe konto za darmo może warto oko zawiesić.

PostNapisane: 2015-04-19, 22:43 

tutaj porównaj sobie konta , są ciut lepsze od ing
www.e-bankowe.pl
www.wyszukiwarka-bankowa.pl

PostNapisane: 2016-07-15, 08:51 

Na temat bezpłatnych kont znalazłem ciekawą informację
http://www.arslege.pl/aktualnosci/czy-darmowe-konto-bankowe-jest-faktycznie-darmowe,102125

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1