Teraz jest 2017-12-15, 22:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-06, 19:42 

Coaching Progres – sekcja Koła Naukowego przy Wydziale Psychologii UW oferuje Ci niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie coachingowym na bardzo atrakcyjnych warunkach. Udział w coachingu umożliwi Ci skuteczną realizację Twojego celu i tym samym zmiany na lepsze!

Coaching, czyli co…?
Proces wzmacniania i poprawiania umiejętności, wiedzy w wybranej przez Ciebie dziedzinie, budzenia nowego potencjału. Coaching jest metodą pracy nad rozwojem osobistym, bazując na doświadczeniu Klienta; to świetny sposób na poprawę jakości Twojego życia.

Coaching stanowi narzędzie nie tylko rozwoju osobistego, ale też zawodowego i organizacyjnego. Jest stosowany zarówno w korporacjach, jak i organizacjach pozarządowych. Umożliwia dotarcie do indywidualnych motywacji oraz ograniczających przekonań, które blokują nasze działania. Skupia się na mechanizmach, które stanowią nasze osobiste strategie sukcesu.

Głównym zadaniem coacha jest pomoc w umiejętnym wykorzystywaniu Twoich kompetencji oraz budzeniu Twojego potencjału do osiągania celów, jakie sobie stawiasz, bądź zaczniesz stawiać.

… ile mnie to będzie kosztować?
Studenci Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oferują możliwość uczestniczenia w procesie coachingowym, który kosztować Cię będzie tylko:
• Twój czas
• Twoje zaangażowanie w dążeniu do realizacji Twojego celu
• Twoją chęć do rozwoju
• wpłatę w wysokości mininimalnie 100 zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny

Chcę wziąć udział!
Prosimy o wysłanie na adres coaching.progres@gmail.com zgłoszenie z krótką informacją o sobie:
• imię
• telefon
• nad czym mniej więcej chcesz pracować podczas coachingu

Do współpracy zapraszamy również organizacje NGO (ngo.coaching@gmail.com)
Więcej informacji pod adresem: http://sknprogres.webnode.com/oferta/coaching/

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2013-05-20, 13:29 

Prowadzisz własną firmę?
Zastanawiasz się jak powiększyć sprzedaż, jak stać się bardziej konkurencyjnym na rynku?

Jeśli tak, weź udział w konkursie, w którym możesz wygrać bezpłatny coaching biznesowy dla Ciebie i Twojej firmy.

Wystarczy, że napiszesz krótki tekst reklamowy na temat swojej firmy.
Autorzy najciekawszych tekstów zyskają szansę na nagrodę.

Kliknij i weź udział w konkursie.
https://docs.google.com/forms/d/1KMyV1f ... s/viewform

PostNapisane: 2014-06-05, 11:17 

nie prowadze firmy ale mój kuzyn prowadzi i chętnie mu podpowiem o tym

PostNapisane: 2014-06-25, 12:42 

ciekawe to szkolenie, jest jakiś certyfikat z tego??

PostNapisane: 2015-05-13, 13:30 

Szkolenie szkoleniem, ale czy studiowanie specjalności - Coaching byłoby lepszą opcją? Jest tutaj ktoś doświadczony? Ktoś kto zna się na temacie i skończył kierunkowe - biznesowe studia? Coaching jest to specjalność na kierunku zarządzanie na UTH Chodkowskiej w Warszawie i tak myślę, że takie studia to całkiem dobry wybór, szczególnie, że ta uczelnia chwalona jest za praktyczne podejście do kształcenia, czyli wiem, że nauka tam nie będzie opierać się jedynie na teorii i sali wykładowej. Chciałabym aby te studia dały mi jak najwięcej, chce z nich wyciągnąć jak najwięcej, a wiem, że to może się udać :) Kwestia tylko tego aby posłuchać bardziej doświadczonych osób, które studiują albo studiowały ten kierunek. Doświadczenie jest mile widziane :)

Strefa czasowa: UTC + 1