Biznes Forum - Biznes Plan, Pomysł na Biznes, Działalność Gospodarcza, Dotacje Unijne
http://www.businesstimes.pl/forum/

Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę
http://www.businesstimes.pl/forum/viewtopic.php?f=49&t=54963
Strona 1 z 1

Autor:  GRANDNOVA [ 2014-02-18, 14:46 ]
Tytuł:  Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

GRAND NOVA, firma specjalizująca się w administracyjnej obsłudze przedsiębiorców, organizuje szkolenie otwarte w zakresie wiedzy praktycznej dotyczącej uruchomienia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Celem szkolenia jest przedstawienie różnic pomiędzy działalnością osoby fizycznej oraz działalnością spółki kapitałowej. Pokazanie zalet i wad każdego z rozwiązań. Omówione zostaną również formalności związanych z procesem zakładania przedsiębiorstwa.

Ogłoszenie skierowane jest do wszystkich osób chętnych do otworzenia własnego przedsiębiorstwa Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie w stanie samodzielnie założyć podmiot gospodarczy, unikając dodatkowych kosztów związanych z doradztwem w tym zakresie.

Miejsce szkolenia Warszawa Śródmieście. Termin zostanie ustalony po zebraniu grupy. Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail z podaniem imienia, nazwiska oraz telefonu kontaktowego. Koszt – 120 zł brutto/osobę. Kontakt: bok1@grandnova.pl

Autor:  brightlight [ 2014-11-18, 16:42 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

Świetna sprawa z tym szkoleniem! Ja planuję wybrać się na podobne u mnie na Śląsku. Znajoma polecała mi bowiem szkolenie "Przedsiębiorcza Ty" oraz szkolenia z komunikacji 4change.pl, a ponieważ mi chodzi po głowie już od dłuższego czasu założenie własnej firmy, to chyba się na nie wybiorę. Szczególnie fajne jest dla mnie to, że podczas takiego szkolenia można się nauczyć się zarządzania czasem oraz koncentrowania na ważnych sprawach - u mnie ta umiejętność bardzo kuleje, bo staram się często zrobić wiele rzeczy na raz i w efekcie żadne zadanie nie jest wykonane właściwie.

Autor:  adamex_wwa [ 2014-11-20, 12:36 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

No właśnie - nie ma to jak porządne szkolenia:)
Dają nam więcej informacji niż nie jedne studia... Warto jest inwestować w siebie.
Otworzyć firmę w dzisiejszych czasach to niby pestka z masłem - ale w praktyce okazuję się że rzetelne otworzenie firmy nie jest takie łatwe. Wiąże się z wieloma elementami, które trzeba ogarnąć. Wg mnie ważne jest na początku poznanie podstawowych informacji na temat nie których elementów chociażby związanych z BHP. Dlatego polecam ciekawe szkolenia na temat ochrony danych osobowych w firmie.
Dla osób raczkujących w temacie rozpoczącia działalności to świetna rzecz. Później również warto skorzystać z takich szkoleń dla potencjalnych pracowników.
Pozdrawiam.

Autor:  DirtyEM [ 2015-11-06, 13:59 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

Warte polecenia są także szkolenia z obsługi najnowocześniejszych systemów informatycznych, które sprawią, że pracownicy będą mogli w pełni korzystać z możliwości jakie dany program oferuje. Warto zapoznać się z ofertami firm przeprowadzających takie szkolenia:
http://www.integris.pl/pl/centrum-szkoleniowe,1379.html Takie szkolenie, to inwestycja w przyszłość firmy.

Autor:  gitarzysta [ 2015-11-23, 15:12 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

adamex_wwa napisał(a):
Wg mnie ważne jest na początku poznanie podstawowych informacji na temat nie których elementów chociażby związanych z BHP.


dokladnie, uwazam ze szkolenie bhp jest bardzo wazne, bezpieczenstwo w pracy przede wszystkim. Duzo zagrozen czyha na pracownikow. Poza tym, tez takie szkolenie jest obowiazkowe dla kazdego pracownika. My korzystalismy z firmy http://www.behapowcy.eu/ . Mysle ze moi pracownicy duzo sie nauczyli na tym szkoleniu i beda to wykorzystywac w pracy.

Autor:  Grażka82 [ 2016-03-22, 20:37 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

Pewnie im więcej szkoleń tym lepiej. A myśleliście o czymś związanym z ochroną środowiska? To jest teraz bardzo modne, mapy akustyczne, pomiary drgań w http://akusoft.pl/ etc. Może warto zainteresować się tym tematem, póki jest na topie?

Autor:  Kophinoff [ 2016-08-10, 07:49 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

TQMC organizuje fajne szkolenia takie na czasie z normalizacji i standaryzacji przepisów UE

Autor:  Alexandra [ 2016-09-10, 09:22 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

Ze szkoleniami trzeba uważać. Wybierając firmę najlepiej podeprzeć się jakimś video z przeprowadzonych już szkoleń. Ja niestety nacięłam się raz na fatalne szkolenie z Prawa dla Przedsiębiorców. Fatalnie przeprowadzone i na zajęciach myślałam o straconych pieniądzach.

Autor:  Altara [ 2016-10-13, 09:11 ]
Tytuł:  Re: Szkolenie dla osób planujących otworzyć firmę

w mojej firmie TQMC robiło szkolenie, z tego mówili pracownicy to wszyscy byli zadowoleni

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/