Teraz jest 2018-01-18, 09:15

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-19, 12:30 

Jeśli mamy sprawdzoną firmę szkoleniową tak. Jeśli nie to nie wiem czy nie lepszym roziwązaniem jest wysłanie pracownika na studia nawet jeśli by miał pokrywać połowę kosztów (u mnie taka sytuacja miała miejsce) prezes zaproponował podyplomówke. Kierunek zawiązany z firmą, ale wybór dowolny specjalizacji przeze mnie. Ogólnie oferta podyplomówek w polsce jest ogroma http://www.studiapodyplomowe.uczelnie.pl/ kwestia tylko praktycznie doboru odpowiedniej tematyki. Dokształcanie jest dobre i dla pracownika i dla szefa, jeden jest zadowolony bo został doceniony, szef i tak to wrzuca w koszta, a studia dodatkowo mogą (nie musza) przyczynić się do poprawy pracy danego pracownika. A szkolenia, różnie bywa byłem na kilkunastu może 2 czy 3 były wartościowe.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-01-20, 12:13 

Jasne, że warto ponieważ dobry pracodawca moim zdaniem powinien inwestować w swoich pracowników i dbać o ich rozwój zawodowy. Jeżeli jednak potrzebujemy ich w pracy, a nie chcemy wysyłać ich gdzieś w czasie jej trwania, to może warto zapłacić im za udział po godzinach w szkoleniach online ementor.pl które są świetną alternatywą dla szkoleń stacjonarnych. Na dodatek do takiego szkolenia możemy usiąść, kiedy chcemy, a nie musimy zjawiać się na nim o konkretnej godzinie :)

PostNapisane: 2014-02-10, 16:50 

A czy te szkolenie online kończą się jakimś krótkim testem sprawdzającym?

PostNapisane: 2014-02-26, 11:17 

Pytanie trochę retoryczne, bo rozumiem obawy pracodawcy, że wyłoży na szkolenia takiego pracownika a ten mu później przejdzie do konkurencji, ale chyba chcąc rozwijać działalność nie można oszczędzać na kompetencji pracowników. Inna sprawą jest dobór pracowników, bo coraz częściej słysze o jakichś szkoleniach z przywództwa itd. jakby każdy miał być przywódcą/liderem. A przecież bardziej potrzebne są inne szkolenia jak chociażby tego typu szkolenie z zarządzania ryzykiem http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-ryzykiem,5/ Dziwne, ale ja jakoś nie słyszałem,żeby ktoś masowo wysyłał pracowników na takie szkolenia, gdzie chyba pracodawcy powinno bardzo zależeć, żeby dobrze zarządzać ryzykiem. Wyobrażacie sobie np. bank, który nie ma ludzi od zarządzania ryzykiem? No nie przetrwa pewnie na rynku, a przecież to biznes jak każdy inny.

PostNapisane: 2014-03-18, 17:22 

Ja mogę polecić hotel Atos - http://www.hotelatos.pl/ , gdzie mieliśmy już kilkakrotnie organizowane konferencje. Bardzo dobrze wyposażona sala szkoleniowa, dużo miejsca. W hotelowej restauracji mają również pyszne jedzenie.

PostNapisane: 2014-03-19, 13:10 

Oczywiście, tylko nie wysyłaj wszystkich na raz albo jednego po drugim. Jest to też swego rodzaju marketing wewnętrzny dzięki któremu pracownicy, którzy dostają darmowe szkolenia czują się lepsi od innych i mają jakiś cel. Jest to pewnego rodzaju nagroda oraz udowodnienie że pracodawce obchodzą jego pracownicy.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-03-20, 11:33 

Odpowiednim rozwiązaniem będą też internetowe szkolenia - wyjdzie o wiele taniej niż szkolenia indywidualne w tradycyjnej formie, a też można mieć kontrolę nad tym, żeby pracownicy korzystali ze szkoleń w różnym czasie, tak, aby firma mogła normalnie funkcjonować, nie tracąc, a zyskując na rozwoju personelu.

PostNapisane: 2014-03-28, 10:01 

Polecam zastosować szkolenie na temat szybszej i efektywniejszej pracy - http://szkolenia.opinieo.com/opinia-easy-work-system/ . Z pewnością uskuteczni to pracę w firmie. Naprawdę dobre i pożyteczne szkolenie.

PostNapisane: 2014-04-11, 11:07 

Jeżeli twoi pracownicy poważnie podchodzą do wykonywanej pracy, myślę, że warto wtedy zainwestować a takie szkolenie. Da im to okazję do poszerzenia wiedzy i nabycia nowych informacji, które zwiększą ich efektywność.

PostNapisane: 2014-04-11, 19:37 

Szkolenie to w firmie jedna z najważniejszych rzeczy..

PostNapisane: 2014-04-15, 15:55 

Sprawdźcie tutaj. Idealny pomysł na organizację imprezy w firmie.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-06-12, 08:24 

Moim zdaniem jak najbardziej warto. Może znajdują się tutaj jacyś organizatorzy szkoleń - otóż szukam dużej sali szkoleniowej w Krakowie (najlepiej do 70 osób).

PostNapisane: 2014-06-12, 11:42 

Maciej.K napisał(a):
Moim zdaniem jak najbardziej warto. Może znajdują się tutaj jacyś organizatorzy szkoleń - otóż szukam dużej sali szkoleniowej w Krakowie (najlepiej do 70 osób).
Ja zwykle korzystam z wyszukiwarki sal biznesowych i konferencyjnych - http://www.salebiznesowe.pl/. Moim zdaniem to przydatne narzędzie, ponieważ w wyszukiwarce zaznaczasz sobie swoje preferencje - odpowiednie miasto, typ obiektu, liczbę miejsc noclegowych, liczbę miejsc konferencyjnych lub liczbę miejsc bankietowych. A w wynikach wyszukiwania pojawiają Ci się odpowiednie do Twoich kryteriów sale biznesowe wraz z dokładnym opisem.

PostNapisane: 2014-06-18, 08:15 

Na pewno tak, jeśli taki pracownik ma u nas pracować długo na konkretnym stanowisku. W restauracji mogą na przykład przydać się szkolenia na stanowisku kelnera lub barman w Hmacademy.pl. Wtedy pracownik będzie sprawniej pracował dla nas.

PostNapisane: 2014-09-16, 09:10 

Dzieki za odpowiedzi. Jeszcze ktoś? ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1