Teraz jest 2020-08-15, 00:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-10, 08:46 

niezastąpiony jest notes bez niego nie umiałabym pracować... Dostałam taki ostatnio w ekoskórze, jako gadżet jednej z firm. Wiem że w http://www.kaletnictwo-gama.pl/index.html można takie zamówić

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-12-06, 13:53 

Ja nie wyobrażam sobie pracy bez dobrego programu do fakturowania. Korzystam od niedawna z http://afaktura.pl/ i dzięki temu mam większy porządek w papierach, nic mi nie umknie. Program nie tylko służy do wystawiania faktur ale też je monitoruje, tłumaczy i ma jeszcze mnóstwo innych funkcji. Nie z wszystkich korzystam, ale można dostosować go do własnych potrzeb.

PostNapisane: 2018-02-12, 11:44 

A nie uważacie, że biuro nigdy nie będzie naprawdę dobrym miejscem codziennej pracy bez wygodnego krzesła? Jakie polecacie i gdzie kupowaliście? Czy https://e-krzesla.pl to dobre miejsce?

PostNapisane: 2018-02-13, 11:48 

Może i wygodne krzesło jest przydatne, ale nie wyobrażam sobie, żeby w biurze nie było ekspresu lub samej kawy. Bez kawy nie potrafię zacząć pracować.

PostNapisane: 2019-08-30, 22:45 

W żadnym biurze nie może zabraknąć oczywiście dobrej jakości drukarki. Ja od lat korzystam z epsonów i ten sprzęt z czystym sumieniem mogę polecić. Są wydaje i tusze mają niedrogie. Teraz jest promocja na wybrane modele, jak ktoś były zainteresowany. Mają cashback na wybrane modele.Niby kupuje soę drukarkę po normalnej cenie, ale później można otrzymać zwrot kasy do 500 zł.

PostNapisane: 2019-09-25, 00:19 

U mnie w biurze niezastąpione są panie księgowe, bez nich nie byłoby mojej firmy

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-09-25, 14:24 

Moim zdaniem w biurze to najważniejsze jest, żeby było wygodnie, dobry fotel, dobrze dopasowany stół - nie ma nic wazniejszego.

PostNapisane: 2019-10-21, 19:04 

Dla mnie niezastąpieni są podwładni, bo wtedy ja musiałbym coś konkretnego robić

PostNapisane: 2019-12-02, 13:21 

dla mnie najbardziej niezbędne jest oprogramowanie, bo potrafi skrócić czas pracy - a czas jak wiadomo jest na wagę złota. ale wciąż i wciąż trzeba szukać nowszego i lepszego, duża konkurencja. no i każda jedna pozycja wymaga oddzielnego oprogramowania x|

PostNapisane: 2019-12-02, 13:40 

Wszystko ładnie pięknie tylko ja już dwa razy wtopiłam pieniądze bez żadnego przełożenia na jakość oprogramowania niestety i nie mam już zaufania w tym zakresie.

PostNapisane: 2019-12-02, 19:03 

Bo zamiast od razu wywalać kasę na stół trzeba poszukać dobrego oprogramowania, które jeśli twórcy nie mają nic do ukrycia to tak jak www.bizin.pl dają do dyspozycji miesięczną wersję próbną premium, by skorzystać ze wszystkich opcji jakie nas interesują, wytestować to wzdłuż i wszerz i dopiero decydować czy chcę za to zapłacić czy nie. Ja najpierw ich znalazłem w rankingu na internecie ale właśnie z ograniczonym zaufaniem nie rzuciłem się jak szczerbaty na suchary tylko przetestowałem i już mam ponad rok, zadowolony. Idę o zakład, że nadal ten testowy miesiąc jest dostępny.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2020-02-03, 12:03 

Gdyby ktoś potrzebował tłumaczeń specjalistycznych, to polecam biuro tłumaczeń Focus. Mają przystępne ceny i szybkość wykonannia usługi również zadowala. Tutaj ich strona https://www.focus-tlumaczenia.pl/ .

PostNapisane: 2020-06-30, 10:21 

Wynajem biura wirtualnego w Warszawa www.optioffice.pl Udostępniamy prestiżowy adres do rejestracji firmy w urzędach, kompleksową obsługę sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. www.optioffice.pl odbieramy, skanujemy i odsyłamy pocztę, maile, pisma urzędowe i służbowe. Na czas informujemy o przesyłkach przychodzących i wychodzących, któe kierujemy pdo wskazany adres. www.optioffice gwarantuje niskie ceny i sale konferencyjne na godziny oraz elastyczne umowy. Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro wirtualne w Warszawie www.optioffice.pl jest zawsze do Państwa dyspozycji. Biuro wirtualne www.optioffice.pl oferuje swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezaleznie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. www.optioffice.pl zaprasza.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1