Teraz jest 2020-08-07, 16:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ogród
PostNapisane: 2019-04-11, 13:20 

W każdym ogrodzie przyda się fachowa ręką która zadba żeby wszystko było tak jak powinno. U mnie takimi są ręka pani Magdy i Pana Arka z firmy Gardenon z Suwałk. Którzy też zaprojektowali ten ogród i zagospodarowali.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-05-13, 10:12 

Ja jestem fanką kwiatów. W moim ogrodzie dominują nie krzaki, nie drzewa a właśnie kwiaty

PostNapisane: 2019-08-23, 22:54 

Mój ogród w tym roku wzbogaci się o domek letniskowy. Byłem do tego sceptycznie nastawiony, ale przeczytałem https://drewnolandia.pl/blog/domki-drewniane-bez-pozwolenia-na-budowe-w-2019-roku-sprawdz-obowiazujace-przepisy/51 i dowiedziałem się, że nie muszę posiadać zezwolenia, więc nie muszę się bawić w bieganie do urzędu.

PostNapisane: 2019-08-26, 08:50 

Moi dziadkowie mają śliczny ogórek z kwiatami i drzewami owocowymi. Ale to naprawdę wymaga wiele czasu, by zadbać o ogród. Ja na urodziny dziadkowi kupiłem nowe narzędzia i sadzonki kwiatów do ogródka - bo to on w dużej mierze się tym zajmuje, babcia robi przetwory:) Duży asortyment ma sklep internetowy https://ifarmer.pl: cebulki warzywne, sadzonki, donice, narzędzia.. ceny są przystępne (niektóre rzeczy tańsze nawet niż w sklepach stacjonarnych). Przy większych zamówieniach warto się rozejrzeć w internecie, bo może wyjść o wiele taniej (nawet doliczając koszt przesyłki) niż w normalnych sklepach stacjonarnych.

PostNapisane: 2020-02-20, 23:38 

mam swój nieduży ogródek i wielki fan mam z uprawiania tam roślin, w tym roku szykuję warzywnik stojący, ceny sklepowego potrafią nawet dojść do kilkuset złotych, załatwiłam sobie paletę, pocięłam wyrzynarką, od razu była okazja o pzetestowania bo nówka od ryobi one+, zdała egzamin i koszt zrobienia warzywniaka będzie pewnie koło 30 zł

PostNapisane: 2020-02-21, 14:57 

dorita99 napisał(a):
Potrzebuję waszej opinii odnośnie palenisk ogrodowych jak na https://www.cookking.pl/20-paleniska-ogrodowe ? Sprawdzają wam się?

tak, posiadam chyba nawet identyczne jak w linku :) są bardzo fajne, robisz ognisko gdzie chcesz, a na następny dzień na spokojnie sobie sprzątam palenisko i chowam :) dzięki czemu zaoszczędziłem trochę ogródka.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2020-03-25, 14:48 

można kupić grilla na trójnogu żeby nie niszczyć trawnika. Takie rozwiązanie pokazują w artykule: https://gotowanienapowietrzu.pl/grill-trojnogu-czym-sie-charakteryzuje-warto-go-posiadac Ciekawe rozwiązanie, które warto polecić. Kupiłem i przekonałem się, że warto.

PostNapisane: 2020-06-30, 10:05 

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl bez jakichkolwiek zobowiązań i z czystą historią handlowo-księgową. Oferowane przez nas spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych
są zarejestrowanym podatnikiem VAT
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl odbywa się w świetle prawa, legalnie i zaraz po zakupie spółki można rozpocząć swoją działalność, nawet tego samego dnia.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1