Teraz jest 2020-01-24, 13:25

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-04-07, 21:48 

Normalnie jestem z siebie dumna jak nigdy dotąd :) Mam własną działalność, zatrudniam pracowników - trzech na stałe, kilkunastu sezonowo.
Od pewnego czasu sama zajmuję się księgowością - korzystam z platformy https://wfirma.pl
Pierwsze trzydzieści dni można korzystać za darmo, potem już płatnie, ale cena naprawdę atrakcyjna. Dla mnie ten okres bezpłatny był sposobem na weryfikację :)
Jest tam wszystko - księgowość, ZUSy, ewidencja czasu pracy, generowanie umów i dokumentów, podatki kadry i płace https://wfirma.pl/kadry-i-place - dla mnie jest to akurat kwestia bardzo ważna
Można też skorzystać z konsultacji z ekspertem księgowym lub prawnikiem podatkowym. To naprawdę świetne rozwiązanie - polecam.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-07-02, 12:39 

Ja prowadzę księgowość i kadry samodzielnie od trzech miesięcy, korzystając z programu wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona. W łatwy i szybki sposób wyliczam składki zus i podatki. Wielkim ułatwieniem jest dodatkowo możliwość elektronicznej wysyłki deklaracji. :) Również polecam

PostNapisane: 2019-08-01, 13:27 

Nie miałbym na to zwyczajnie czasu biorąc pod uwagę, że poza zarządzaniem też robię to co moi pracownicy. Ale przynajmniej nie mam bajzlu w fakturach bo wystawiam je on line i mam też możliwość robić w tym programie sporo innych rzeczy ułatwiających później organizację.

PostNapisane: 2019-08-05, 18:01 

oj nie ma szans żebym sam się tym zajmował - ja mam robić biznes, a nie siedzieć w papierach :). I tak dużo czasu mnie kosztowało poszukiwanie odpowiedniego biura - już "przerobiłem" trzy. Obecnie jestem w Teneo z Gdańska i w końcu chyba trafiłem dobrze. Zajmują się wszystkim, nie muszę jeździć z papierami tylko przesyłam na maila i generalnie mam spokój.

PostNapisane: 2019-08-05, 21:22 

@find, a byłbyś w stanie mi odpowiedzieć czy da się z tego programu online eksportować w razie potrzeby dane do księgowości, do odczytu na tych ich programach księgowych?

PostNapisane: 2019-08-21, 12:26 

jak najbardziej. Rejestry prowadzę w bizin.pl i mam taką możliwość. Nie znam się na wszystkich programach jednak wiem na swoim przykładzie, że działa z Insertem. Na stronie z pełną funkcjonalnością masz wyszczególnione programy i jak te dane eksportować, wiedza przekazana w łatwo przyswajalny sposób.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2019-09-06, 09:25 

hej

U nas nie ma możliwości prowadzić księgowości na własną rękę. Wolimy się skupić na istocie działalności, a księgowość zostawić specjaliście. Dlatego kilka lat temu zamieściliśmy ogłoszenie na https://www.bydgoszczak.pl że poszukujemy księgowej. I wszystkim taki rodzaj współpracy odpowiada.

PostNapisane: 2019-09-23, 20:19 

Ja nie mam czasu sam zajmowac sie ksiegowoscia tym bardziej ze firma sie rozrasta. Zatrudniam ksiegowa oraz wspólpracuje z kancelaria prawno podatkowa OżógTomczykowski z Warszawy. Ksiegowa jezdzi na szkolenia organizowane przez nich i jak sama twierdzi sa bardzo dobre a w razie jakichkolwiek problemów wiem ze pracownicy kancelari mi zawsze pomoga. Dla nich klient jest najwazniejszy

PostNapisane: 2019-10-29, 23:58 

W przypadku uproszczonej księgowości można samodzielnie ją poprowadzić i to bez najmniejszych problemów. Wystarczy dobry program do księgowości wziąć. Ten od wfirma jest w porządku, bo każdy klient dostaje indywidualnego doradcę, więc można w razie czego się doradzić, poprosić o pomoc. Nie jest to drogie rozwiązanie.

PostNapisane: 2019-11-05, 12:25 

Dobrze jest prowadzić księgowość samodzielnie, przynajmniej przez jakiś czas, bo przedsiębiorca powinien wiedzieć, jak funkcjonuje gospodarka, w tym jej rachunkowa część ;)

Strefa czasowa: UTC + 1