Teraz jest 2018-10-23, 07:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Reklama firmy
PostNapisane: 2018-02-15, 21:45 

Hejka :) kochani pomóżcie mi, nie wiem co mam robić. Chcę zrobić jak najlepszą reklamę firmie, czy macie może pomysły co mogę zrobić? Może zrobić zwykłą reklamę? Co o tym uważacie? Macie jakieś pomysły?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-02-23, 09:26 

zbyt ogólne zapytanie - jaka branża, czy lokalnie czy globalnie świadczysz usługi np przez internet. możliwości reklamy jest tyle, że niesposób wymienić. szukaj informacji na stronach internetowych osób które takich usług udzielają, wiedzą co robią, co biorą klienci i dlaczego.

PostNapisane: 2018-02-23, 15:18 

wydaje mi się, że zamiast odpowiadać na wszystkie potrzebne pytania to lepiej zajrzeć na przykład na blog firmy netgraf, gdzie w różnych wpisach jest ujęte wszystko tak, by każdy potencjalny przedsiębiorca mógł wybrać to, co dla niego samego będzie najlepsze. wejdź tam na wpis o sposobach reklamy, to będziesz miała spektrum możliwości.

PostNapisane: 2018-02-24, 20:17 

Jeśli chcesz możesz skorzystać z oferty Dawida Krzyżowskiego, którego wizerunek będziesz mogła wykorzystać do nagrania reklamy czy też sesji zdjęciowej promując w ten sposób swoją firmę. Dawid ma w tym ogromne doświadczenie i jest znaną osobą, ponieważ dotarł do 1/4 mistrzostw świata we freestylu piłką. Jeśli chcesz tutaj możesz znaleźć informacje i namiary http://kojakfree.com

PostNapisane: 2018-03-01, 02:10 

Wszedłem i przyznam że wsiąkłem na tyle by przeczytac wszystkie posty. Oby więcej takich miejsc, gdzie za darmo mozna poczytać o konkretnych metodach czy sposobach działania, nie jakieś ogóły które średnio rozgarnięty człowiek by sam wydedukował.

PostNapisane: 2018-03-01, 12:30 

Przede wszystkim warto by było się przyjrzeć twoim dotychczasowym działaniom reklamowym i zastanowić się kto jest twoim klientem i jaki rodzaj reklamy będzie najbardziej odpowiedni do twojej branży. fajnym medium przez który można inyteligentnie przemycać reklamę firmy są kalendarze książkowe czy również inne kalendarze, jak. np. ścienne. Zobacz na strone producenta www.Iveno.pl

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-03-07, 15:29 

Ja prowadze marketing smsowy poprzez platformę playsms.pl - bezpośrednie wiadomości są bardzo skuteczne, a klienci obecnie bardzo sobie cenią indywidualne podejście. W salonie stoi tablet, udostępniony przez platformę, gdzie klineci zapisują się do newslettera i dzięki temu buduję bazę kontaktów klientów: https://www.youtube.com/watch?v=KYKGUEZT3fY

PostNapisane: 2018-03-09, 10:15 

Są różne formy reklamy, zależy w jaki profil klienta celujesz, to taką formę reklamy należy dobrać. Niezmiennym jest że klienci lubią otrzymywać gadżety reklamowe, zobacz oferte na stronie producenta Aldo. www.aldo-kalendarze.pl

PostNapisane: 2018-05-22, 22:20 

Dobrze jest zaistnieć w sieci-internet w obecnych czasach jest niezbędny właściwie w każdej dziedzinie w jakiej działamy. Poszukaj sobie portali jak ten np: https://aleo.com/pl/firmy i zarejestruj tam swoją firmę. Ułatwi to Twoim przyszłym, potencjalnym klientom znalezienie Ciebie i Twoich produktów/usług w sieci.

PostNapisane: 2018-06-12, 12:18 

A może kalendarz trójdzielny lub inny typ kalendarza na ścianę. Firma www.Actinea.pl wykonuje niezwykle ciekawe projekty kalendarzy, nie tylko pod katem graficznym ale przede wszystkim zaskakuje jakością wykonania i pomysłowością.

PostNapisane: 2018-06-22, 08:34 

Kalendarz dobra opcja, może reklama firmy w internecie.

Sklep medyczny-www.comiesieczni.pl

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2018-06-26, 11:07 

Dzięki za ten wątek. Bardzo mi się przydał.

PostNapisane: 2018-06-29, 22:42 

Bardzo przydatne informacje.

PostNapisane: 2018-08-20, 10:03 

Ogólnie można przyjąć, że praktycznie w każdej branży skuteczną formą reklamy jest inwestycja w pozycjonowanie oraz reklamy typu Google Ads. Sama korzystam z tego typu usług którymi zajmuje się zewnętrzna firma ( http://e-prom.com.pl ) i widać wymierne korzyści z tego

PostNapisane: 2018-08-27, 09:46 

Odbiór reklamy wizualnej ma też niebanalny wpływ na wizerunek firmy. Takim znaczącym fragmentem reklamy wizualnej są przykładowo stoiska handlowe czy ekspozytory. Nie lada sztuką jest stworzyć odpowiednią prezentację, bez pomocy fachowców nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Ja od razu zwróciłam się z tym do firmy, którą mi zarekomendowano (chodzi o firmę http://www.berkano.pl/ ależ mi odstawili stoisko, po prostu cudo!). I nie obchodziło mnie nic, wszystko wykonali sami. Dla tego radzę wybrać zawodowców.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1