Teraz jest 2017-10-17, 17:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-02-06, 15:58 
Administrator

W tym temacie każda firma/osoba wykonująca strony www oraz prowadząca kampanie reklamowe może się zareklamować:

- opis oferowanych usług,
- kontakt (numer telefonu, e-mail, gg)
- adres strony www

Pozdrawiam
D.S.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-02-13, 22:40 

Witam serdecznie, pisze odnośnie zlecenia ze strony zlecenia.przez.net

Jestem profesjonalnym developerem i freelancerem, mam nadzieję ze moje rady zwrócą Pana uwagę na to że wiem o czym mówię :)

Co proponuję?
Dwa słowa: CMS Joomla. A teraz dlaczego:

- Joomla posiada pełną integrację z Pana skryptem forum, czyli phpbb. Użytkownicy korzystający z forum, będą automatycznie logowani na portal - i odwrotnie, z portalu na forum.
- Joomla ma możliwość włączenia krótkich adresów i dodawania metatagów z poziomu artykułów, a w SEO jest to jedna z najistotniejszych rzeczy jakie możemy zrobić
- różnorodność szablonów - polecam wyroby polskiej firmy gavic.com, myślę że ta templatka szczególnie pana zainteresuje ;)
http://www.gavick.com/products/templates/item/33-the-world-news.html demo -> klik
Ostatnio wdrażałem ten szablon dla pewnego portalu informacyjnego, poznałem się na nim i jestem zdania że skonfiguruje go tak, jak tylko Pan sobie to zamarzy, jeśli oczywiście przypadł Panu do gustu. Oczywiście zawsze można znaleźć inny.
- Komponent SOBI 2 pozwala na dodanie do Joomla katalogu firm.

Zamiaru opcji konta e-mail nie do końca rozumiem, ale myślę że jeśli przybliży mi Pan tą sprawę na gg czy skypie, nie będzie problemu z rozwiązaniem go.

Jeśli chodzi o koszta, szablon kosztuje 40 euro, moje konfiguracje i wdrożenie wyceniałbym na około 1000zł. Czas wykonania to jakieś 2, 3 tygodnie.

Pozdrawiam,
Łukasz Duda

Mój nick ze zleceń - werian

kontakt -> info@joomcode.net

Tytuł:
PostNapisane: 2011-02-14, 20:31 

Zacznę od tego, że dziękuję Panu Administratorowi za założenie tego wątku, bardzo fajny pomysł bo skorzystają i Klienci i oferenci.

Tak się składa że zakładam agencje interaktywną i chętnie zaoferuje pomoc naszej ekipy.

Nasza witryna internetowa jest w trakcie budowy, ale gdy zostanie skończona na pewno podam adres.

Co oferujemy i czemu warto wybrać akurat nas?

Tworzymy młody i energiczny zespół, podejmujący duże wyzwania. tryskamy entuzjazmem i kreatywnością. Dostosowujemy się do potrzeb oraz budżetu(!) Klienta.

Zajmujemy się:
- projektowaniem stron www ( tak dla firm jak i osób prywatnych)
- wdrażanie serwisów internetowych ( instalacje skryptów, modyfikacji, konfiguracja, etc)
- kompleksowa reklama w internecie (przygotowanie strategii i materiałów reklamowych)
- copywriting (zapełnianie stron treścią, pisanie artykułów, tłumaczenia, teksty pod katalogi i precle...)
- konsultacje dotyczące webusality (optymalizacja serwisów)
- identyfikacja wizualna ( wizytówki, plakaty, naklejki, okładki, logotypy, itd)
- wkrótce także pozycjonowanie

Kontakt:
Na obecną chwilę: zalvi[małpa]vp.pl oraz gg: 12318332 ( niebawem zaktualizuje dane kontaktowe)

Pozdrawiam,
Jakub Zalewski.

PostNapisane: 2011-08-29, 19:15 
Administrator

Od teraz zapraszam wszystkich do dodawania darmowych wizytówek na http://firmy.businesstimes.pl - a dla aktywnych użytkowników forum na pewno znajdą się darmowe kody premium!

Jeżeli jesteś aktywnym użytkownikiem forum to wystarczy, że napiszesz krótką wiadomość na:

Kod:
redakcja@businesstimes.pl

Z prośbą o kod premium, a na pewno go otrzymasz!

Pozdrawiam
Daniel Sz.

PostNapisane: 2011-12-12, 17:05 

Witam,

Chciałbym przedstawić Wam nową platformę stworzoną dla przedsiębiorców którzy poszukują grafika.

Codemarket.pl pozwala w prosty sposób znaleźć np. webdesignerów na podstawie filtrów (budżet, lokalizacja) i wyselekcjonować osoby z którymi chcielibyście podjąć współpracę. Serwis w znaczny sposób przyspiesza proces wyszukiwania projektantów. Od teraz nie ma potrzeby przeszukiwania kolejnych stron z wynikami w Google - grafiki są w jednym miejscu.

Serwis jest w pełni transparentny - wszystkie dane kontaktowe, budżet, informacje o firmie są widoczne dla każdego odwiedzającego. Nie ingerujemy w żadne ustalenia finansowe pomiędzy grafikiem a zleceniodawcą, nie pobieramy także żadnych prowizji z tego tytułu - korzystanie z serwisu jest bezpłatne!

www.codemarket.pl

PostNapisane: 2012-01-10, 13:06 

Business napisał(a):
W tym temacie każda firma/osoba wykonująca strony www oraz prowadząca kampanie reklamowe może się zareklamować:

- opis oferowanych usług,
- kontakt (numer telefonu, e-mail, gg)
- adres strony www

Pozdrawiam
D.S.

Do Autora tego tematu -

Podobny temat już zalożyłem - :shock:
viewtopic.php?f=7&t=372

szkoda że administrator powiela to co już jest :-|

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2012-03-07, 15:06 

szukam firmy ,która wypoziomuje mi stronę www

PostNapisane: 2012-10-29, 08:45 

Jak powinna wyglądać dzisiaj strona http://www., aby spełniała najwyższe wymogi i standardy ?

Powiedzmy że firma X chce się pozytywnie pokazać swiatu ze swoją ofertą ,
jak zaprojektowalibyście ich strone ( nie jest to sklep internetowy)

Co strona powinna zawierać :
W jakim systemie napisana ?
Jakie warunki musi spełniać aby była dobrze pozycjonowana ?
Jak dostosować strone do urządzeń mobilnych jak smartfon czy tablet ,
czy jest to możliwe ?
Jakie gażdety warto dodać - np widoczne małe logo przy adresie www.
Jakie linki wstawić ?- szajsbuki itp.

Więcej pytań i propozycji oczekuję od was.
Prosze o poważne wasze propozycje ,które pomogą nie popełnić błędu przy projektowaniu własnej strony internetowej.

Może jakieś przykłady wzorowych stron www?

PostNapisane: 2012-11-30, 13:56 

Takie dywagacje niczemu nie służą.

Zrobienie strony www można zlecić specjalistom, którzy od razu zajmą się pozycjonowaniem.
Oczywiście najlepiej mieć pomysł co byśmy chcieli na tej stronie zamieszczać tj. czy ma to być tylko wizytówka czy może jakiś mini serwis.
Teraz są narzędzia za pomocą których nawet laik zrobi prostą stronę.

Jeśli ktoś nie chce się sam w to bawić to niech zobaczy oferty firm robiących strony www
http://www.favore.pl/cat151014_tworzenie-stron.html

PostNapisane: 2012-12-19, 08:17 

Malek napisał(a):
Takie dywagacje niczemu nie służą.

Teraz są narzędzia za pomocą których nawet laik zrobi prostą stronę.

Pokaż mi który laik wykona profesjonalną stronę , na poziomie profesjonalnego informatyka .

To tak jak z pseudo fachowcami typu "złota rączka " , którzy wszystko potrafią ,ale byle jak ( nie obrażając tych co mają jako takie zdolności )

PostNapisane: 2013-01-04, 12:00 

Witam,

Agencja Interaktywna Con Design zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron www dla firm, klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

W standardzie oferujemy klientom nasz autorski system CMS, który jest wykonany z myślą o umożliwieniu edycji strony w maksymalny prosty sposób.

Przy tworzeniu stron, jako jedna z nielicznych firm w Polsce, stosujemy technologię Responsive Design. Dzięki temu strony wyglądają idealnie na wszystkich urządzeniach. Nie jest potrzebne tworzenie osobnych wersji stron na urządzenia mobilne.

Nasze strony cechują się:
-zgodnością z najnowszymi standardami (HTML5, CSS3)
-bardzo szybkim działaniem (na to kładziemy wyjątkowy nacisk)
-oryginalną grafiką
-krótkim czasem realizacji (średnio 14 dni na podstawowy projekt)
-zgodnością ze starszymi przeglądarkami

Jako Agencja Interaktywna zajmujemy się również promocją stron internetowych. Posiadamy certyfikaty Google AdWords, co jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Prowadzimy małe i duże kampanie, również zagraniczne (specjalność- reklama w Niemczech).

Kontakt:
kom. 513 069 339
email biuro@condesign.pl
www: projektowanie stron internetowych

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2013-01-16, 11:19 

moja siostra korzystała z agencji CREATIVE MINE szczegóły znajdziecie na ich stronce www.creativemine.pl młoda, ale bardzo zorganizowana ekipa

PostNapisane: 2013-01-23, 21:20 

Pewnie wiele z Was zastanawia się czasem nad zalozeniem wlasnej strony internetowej pod promowanie biznesu. Jesli tak, to pewnie analizujecie koszta. Jak zgrubsza przejzalem oferty to ciekawa opcja wydaje mi sie to co proponuje czeska firma http://www.quicksnake.pl/ . Za niecale czterdziesci zlotych rocznie mamy dostep do ich uslug. rowniez przy zamowieniu hostingu klient moze zdecydowac sie na zamowienie strony internetowej za darmo. rowniez w uslugach firmy istnieje mozliwosc rejestracji domen. ich oferta wydaje mi sie calkiem klawa. Co Wy myslicie na ten temat?

PostNapisane: 2013-01-24, 11:18 

Zapraszamy na http://www.novapr.pl

Wybrani Klienci: LG, Whirlpool, UTC Aerospace System, Urząd Miasta w Środzie Śląskiej, ATOL – Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny, Monacor.

Obszar działań: między innymi: komunikacja wewnętrzna, custom publishing, ambient marketing, media społecznościowe, branding, copywriting, projektowanie graficzne, kreacja wizualna, budowanie silnej marki i emocjonalna komunikacja zewnętrzna, PR, storytelling.

PostNapisane: 2013-02-05, 23:52 

Banery reklamowe - dla wszystkich, którzy prowadzą kampanie reklamowe z wykorzystaniem google adwords i innych sieci reklamowych.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1