Teraz jest 2017-12-13, 09:51

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-10-03, 09:35 

Ja jestem zdania im więcej ciebie w internecie tym lepiej. Już sam fakt że ludzie mówią o twojej firmie bo jest pełno jej reklam bardzo dobrze robi bo jest zapamiętywana i może nie od razu ale z czasem ludzie będą do ciebie przychodzić bo zapamiętali nazwę, cokolwiek. Ja założyłam stronę i tam zajmują się moim adwordsem od czasu do czasu, a ja sama dodaje linki gdzie się da. Niestety wiadomo jest to czasochłonne i nie zawsze się ma na to czas a trzeba dbać o to jak o swój ogród czyli ciągle podlewać :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-02-10, 11:48 

Jeśli chodzi o mnie to zdjęcia są bardzo ważnym aspektem. My współpracujemy z firmą pana Pawlaka Multiarte i dzięki tym zdjęciom strona wygląda dużo lepiej.

PostNapisane: 2017-04-24, 20:48 

Strona internetowa jest bardzo kluczowa, to taka pierwsza wizytówka naszej firmy. Wiadomo, współcześnie nie wszyscy korzystają z Social Media, a jednak z wyszukiwarek korzystają więc pozycjonowanie może okazać się bardzo cenne.

PostNapisane: 2017-04-24, 21:04 

Prawda, trzeba jednak bardzo uważać przy doborze agencji. Lepiej wybrać sprawdzone, polecone przez kogoś. A najlepiej jest jeszcze zadzwonić samemu, zapytać o doświadczenie, referencje czy cenę.

PostNapisane: 2017-04-24, 21:12 

@Krystyna, a polecisz kogoś? Lub podpowiesz, na co zwrócić uwagę?

PostNapisane: 2017-04-24, 21:14 

Hej, zwróćcie uwagę także na to, jak wygląda strona takiej agencji! Czy prowadzi bloga? poradniki? czy jest to tylko miejsce do "kręcenia pieniędzy". To także ważne oprócz referencji od znajomych czy informacji znalezionych w internecie.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-04-24, 21:21 

Ja sobie czytuję bloga Wykreowanych, wrzucają na bieżąco fajne rzeczy. Łapcie linka: wykreowani.pl/blog/ - można spory know-how, a i ich usługi mogę polecić ;)

PostNapisane: 2017-04-24, 21:29 

Dzięki @Bogart! Poczytam poczytam... :)

PostNapisane: 2017-04-26, 09:42 

W dzisiejszych czasach klient najpierw zagląda na stronę internetową a później odwiedza lokal. Wszystko kręci się w sieci :)

PostNapisane: 2017-05-25, 19:12 

Haha, a ja korzystam z usług https://wykreowani.pl/ i nawet nie wiedziałam, że mają bloga :) Jestem jakąś ignorantką chyba w tym temacie :) Zaczełam współprace z nimi z polecenia, więc sie za bardzo nie wczytywałam w stronkę. Współpraca się układa, wszystko robią jak należy, bardzo konkretni, pomysłowi ludzie :) Dzięki za uświadomienie - ja mogę polecić na pewno ich usługi, na pewno się nie zawiedziecie, a o blogu wypowiem się jak sobie troche poczytam :)

PostNapisane: 2017-07-13, 19:38 

Strona internetowa na pewno bardzo ważna, jednak również Social Media :)

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2017-08-01, 03:48 

W tej chwili coraz więcej osób uważa się za ekspertów od mediów społecznościowych, oferując przy tym bardzo niskie stawki, co skłania klientów do korzystania z takich usług. Jednak cena nie powinna być czynnikiem decydującym. Warto zapoznać się z dotychczasowymi dokonaniami danej agencji, zanim powierzą Państwo swoją firmę w jej ręce. Portfolio oraz rekomendacje klientów są kluczową kwestią. W ten sposób wybiorą Państwo najlepszych, a w konsekwencji zyska na tym Państwa firma.

Pozdrawiamy,
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
http://greytree.pl

PostNapisane: 2017-08-28, 18:47 

Osobiście uważam, że strona internetowa firmy powinna być bardzo profesjonalna, oryginalna i powinna również naszego Klienta zaczarować :) przede wszystkim chodzi o to, by pokazać się z jak najlepszego punktu widzenia, ponieważ każdy wie, że pierwsze wrażenie ma największe znaczenie. Po drugie, ile razy przegląda się daną stronę i ciężko cokolwiek znaleźć na niej ;/ ja strasznie tego nie lubię... ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł, że w zależności od produktów i branży danej firmy, można było by zrobić konkursy np. pytanie związane z działalnością firmy, Klient, który stworzy najlepszą odpowiedź otrzymuje rabat na zakupy :D ja osobiście jeszcze czegoś takiego nie widziałem nigdzie :) a trzeba pomyśleć, jak dużo ludzi można tym przyciągnąć do siebie i dodatkowo zbudować przyjazną, długotrwałą relację :) a co za tym idzie? Wszelkiego rodzaju polecenia :) Wiele pomysłów na stronę internetową inną niż wszystkie posiada: https://inbmarketing.pl/strony-www-i-sklepy-internetowe-lublin/tworzenie-stron-www-lublin/

PostNapisane: 2017-08-30, 15:22 

grey tree napisał(a):
W tej chwili coraz więcej osób uważa się za ekspertów od mediów społecznościowych, oferując przy tym bardzo niskie stawki, co skłania klientów do korzystania z takich usług.

No właśnie, to jest błąd który popełniają poważne firmy. Zamiast nie oszczędzać na profesjonaliźmie, to zatrudniają osoby bez doświadczenia, bez umiejętności a potem wychodzą takie akcje jak z TIGERa od energetyków. No cóż, każdy ma swoje zdanie na ten temat.
Ja korzystam z usług https://foxen.pl/
Już po stronie widać, że mają pojęcie w tym co robią.

PostNapisane: 2017-10-02, 21:47 

Strona bardzo ważna sprawa. No a tutaj to hosting odgrywa ważną rolę. Jakby ktoś szukał naprawdę fajnie działającego hostingu w dobrej cenie, to zetohosting.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1