Teraz jest 2018-07-19, 10:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-21, 11:27 

Rozmawiałam na ten temat ze znajomymi i wszyscy stwierdziliśmy, że ostatnio pozycjonowanie można porównać do chodzenia po kruchym lodzie. Dzisiaj jesteś w TOP3, a jutro możesz wylecieć poza TOP30 z powodu kary za pozycjonowanie lub zmiany algorytmu. Najlepiej dywersyfikować źródła ruchu na stronie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-03-04, 13:49 

Agencja http://www.ibe.pl/ - oferuje bardzo fajne strony www w dobrych cenach, można sobie zerknąć.

PostNapisane: 2015-03-12, 08:29 

O dzięki za link, sprawdzę ofertę!

PostNapisane: 2015-03-23, 15:17 

Moja firma skorzystała z usług Agencji Interaktywnej Empressia (mała Agencja z Poznania) no i jestem zadowolony. W ogóle wyszukałem ich wpisując w Google "strony internetowe" i tak mi wyskoczyli. Stawiam raczej na pewne firmy, które potrafią się wypozycjonować. Nie zawiodłem się więc w razie czego polecam firmę Empressia.

PostNapisane: 2015-04-02, 18:12 

Pozycjonowanie jest bardzo skuteczne jeśli zleci się je profesjonalnej firmie. Samodzielne działanie nie jest wskazane :) To trudna forma reklamy ale bardzo skuteczna. Warto też pomyśleć o reklamie na fb - można ja zlecić tej firmie http://fbagent.pl/ Mają spore doświadczenie i wiedzą jak zdobyć naturalne lajki. Ja tam jestem zdania ze lepiej zaplacic i miec dobrze zrobina reklame czy zapłacić grosze i mieć byle co.

PostNapisane: 2015-04-03, 01:41 

Przeprowadzka – to słowo wielu ludziom spędza sen z powiek. Dlaczego? Bo stoi przed nimi wizja pakowania, przewiezienia tego, rozpakowania i ułożenia wszystkiego na nowo. Jest to dość długotrwały i stresujący proces dla wielu ludzi. Chcesz tego uniknąć? Teraz masz taką okazję. Przeprowadzki Express mogą to zrobić za Ciebie. Powiesz, OK, przewieźć tak, ale spakować i rozpakować już chyba nie. Otóż chcemy Cię uświadomić, że jeśli nie lubisz się pakować i rozpakowywać, to te czynności również możemy wykonać za Ciebie. Możesz sobie jechać na urlop, zostawić nam klucze, a jak wrócisz, będziesz miał już wszystko gotowe. Wystarczy podpisać umowę i zostawić nam wytyczne, co gdzie mamy ustawić albo schować po rozpakowaniu. Czy to nie jest proste? Masz jeszcze wątpliwości? Rozwiejemy je. Skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy na pewno Cię przekonają, że to my jesteśmy tymi ludźmi, którym warto zaufać i którzy wykonają swoje zadania na najwyższym poziomie. Jesteśmy dla Ciebie, dlatego powierz nam swoją przeprowadzkę i ciesz się życiem.

www.francja-przeprowadzki.pl

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-04-22, 02:28 

Wydaje mi się, że poza koniecznym pozycjonowaniem podstawą w dzisiejszych czasach jest dobry fanpage na portalach społecznościowych.

PostNapisane: 2015-04-22, 02:40 

Każda forma reklamy, dzięki której potencjalny klient może o nas usłyszeć jest dobra. Przede wszystkim trzeba postawić na dobrą reklamę w Internecie.

PostNapisane: 2015-04-24, 11:38 

Trzeba się reklamować tam, gdzie mogą być nasi klienci!

PostNapisane: 2015-04-25, 09:21 

Pozycjonowanie w świetle coraz częstszych zmian algorytmów Google jest loterią, dobra agencja SEO weźmie sporo kasy i niestety nie zagwarantuje sukcesu.
Reklama za pomoca Social Media jest ok, gwarantuje podtrzymanie kontaktu z klientem, pozwala kierować oferty promocyjne, jednak z doświadczenia wiem, że konwersja z klientów pozyskanych przez fanpage jest niewielka.
Można polecić kampanie linków sponsorowanych (Adwords), tu mamy wymierne efekty i sami ustalamy budżet. Mi kampanie w Google robi firma Semtime i jestem zadowolony, przeznaczam na reklamę niewielkie środki, a ruch na stronach znacznie się zwiększył.
Co do tego, że trzeba się reklamować tam, gdzie są nasi klienci - w Polsce około 40% Internautów szuka info o produktach i usługach w sieci, to koło 8 milionów osób... co miesiąc.

PostNapisane: 2015-04-29, 07:54 

Masz rację, dlatego może warto skorzystać z usług firmy, która się na tym zna: jak np. ta http://www.optimamedia.pl
W innym przypadku można sobie nieźle zaszkodzić!
A tego by nikt nie chciał :-(

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-05-01, 12:01 

Pozycjonowanie to teraz już tylko pic na wodę.

PostNapisane: 2015-05-05, 17:34 

Obecnie nastała era content marketingu, w którym liczą się wartościowe treści, które będą udostępniane za pomocą marketingu wirusowego. Przykład (Wardręga i jego filmik z psem pająkiem, który rozprzestrzenił się na całym świecie)

Prowadząc stronę firmową powinno się stworzyć bloga.
Zwróć uwagę, że nawet jeśli posiadasz zwykłą stronę firmową, to co się na niej znajduje?
Strona kontaktowa, czym się firma zajmuje i ewentualnie jakieś zdjęcia. Nie ma tam żadnych wartościowych treści, dzięki którym klienci wchodziliby na nią ponownie. A jeśli prowadzisz bloga to:
1. Budujesz wizerunek osoby zaufanej, która dzięki publikowaniu przydatnej treści przyczynia się do pomocy innym ludziom. Jak wiecie chętniej kupujemy od osoby/firmy, którą znamy niż którą pierwszy raz na oczy widzimy.
2. Pozycjonujesz swoją stronę w wyszukiwarce Google. Zwykła strona firmowa to tylko kilka podstron, natomiast pisząc bloga tworzysz setki stron, które generują dodatkowy ruch + potencjalnych klientów.

Piszcie angażujące treści, które później będą udostępniane dalej, ponieważ to jest podstawa sukcesu w dzisiejszym świecie internetu. Jeżeli już chcecie zlecać to sprawdźcie osobę/firmę która to będzie robiła, bo nie wszyscy zrobią Ci tak jak obiecują.

PostNapisane: 2015-05-13, 10:55 

Z chęcią skorzystam z oferty kogoś z Was :)

PostNapisane: 2015-06-01, 18:14 

Ktoś wyżej napisał, że pozycjonowanie to jest teraz pic na wodę. Nie zgodzę się z tym, bo w porównaniu z działaniami PR i dobrą promocją można osiągnąć bardzo dobre wyniki. Szczególnie jak masz prowadzony monitoring i działania sprzedażowe. Takie coś oferuje www.adseo.pl z Krakowa. To jest agencja SEM i SEO, która prowadzi wielkie marki nie tylko z Polski. Sprawdź sobie i potem sam ocenisz.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1