Teraz jest 2017-12-16, 21:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-06-01, 21:54 

W tym miesiącu mogę przyjąć 4 zlecenia.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-06-15, 13:13 

O dobrze wiedzieć Dominik!

PostNapisane: 2015-09-12, 15:33 

Ciekawe opcje można dostać też kupująć gotowe oprogramowanie.

PostNapisane: 2015-09-29, 18:23 

Ja aby zwiększyć ruch na swojej stronie nawiązałam współpracę z firmą http://traffic-network.pl/ , która zajmuje się profesjonalnie zwiększaniem liczby użytkowników na stronie.

PostNapisane: 2015-10-04, 11:43 

aleksiev napisał(a):
Pozycjonowanie to teraz już tylko pic na wodę.

Szczególnie wtedy, gdy chce się wypozycjonować stronę najlepiej za litr dobrego alkoholu ;) Pozycjonowanie przynosi bardzo dobre efekty ale tylko wtedy, gdy jest realizowane w oparciu o długoterminową strategię.

PostNapisane: 2015-11-03, 15:41 

Banery reklamowe może i są dobre, ale niestety większość z nich są mało warta i nie za taką cenę jaką jest sprzedawana. Ja jestem za reklamą typu marketing społecznościowy. Jestem zdania, ze taka forma to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno ma duży potencjał.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-11-16, 00:39 

Robienie dobrej strony internetowej, która będzie żyła, do której samemu będzie można dodawać treści i zdjęcia, wysyłać newsletter, cy prowadzić sklep, to strona z dopasowanym panelem adm. nie wymagającym znajomości HTMLa. Taka strona powinna też być dobre zoptymalizowana dla wyszukiwarek, żeby można ja było dobrze wypozycjonować. Tego nie można powierzać przypadkowym doradcom, bo nie będzie działać. Po kilku próbach samodzielnego robienia strony dojrzałam do współpracy z firmą, tu link:http://www.doskonaliwsieci.pl/. Dostałam od nich pisemną gwarancję na prawidłowe działanie strony w najpopularniejszych przeglądarkach.

PostNapisane: 2015-11-22, 19:28 

mama_kama napisał(a):
Banery reklamowe może i są dobre, ale niestety większość z nich są mało warta i nie za taką cenę jaką jest sprzedawana. Ja jestem za reklamą typu marketing społecznościowy. Jestem zdania, ze taka forma to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno ma duży potencjał.

Przed kupnem baneru reklamowego trzeba sprawdzić statystyki serwisu :) W wielu wypadkach reklama w tej formie jest rzeczywiście guzik warta. Marketing społecznościowy to temat rzeka. Na portalach społecznościowych można skutecznie wypromowć / zaprezentować ofertę firmy, jednak to trwa.

lopos napisał(a):
aleksiev napisał(a):
Pozycjonowanie to teraz już tylko pic na wodę.

Pozycjonowanie musi kosztować i potrwać. Za litr się nie da ;)

Najrozsądniej jednocześnie wdrożyć kilka form promocji w oparciu o dostępny budżet. Wszystkie możliwości świetnie ze sobą potrafią współgrać. Analiza efektów szybko obrazuje skąd i jaki ruch płynie na stronę czy sklep.

PostNapisane: 2016-01-31, 15:29 

Uważam, że na początku działalności szczególnie należy inwestować w reklamę i pozycjonowanie! Tak też uczyniłem i jetem bardzo zadowolony ze współpracy z profesjonalną firma pozycjonerską. Oni robią szkielet, podstawę, a ja amatorsko bawię się dalej w jakieś ogłoszenia, wizytowki itp.

PostNapisane: 2016-03-08, 13:21 

Cześć,

Zachęcam do skorzystania ze strony która zrzeszyła ogromną liczbę księgowych z całej polski.
Można dzięki niej wyszukać najbliższe biuro rachunkowe w Twojej okolicy niezależnie skąd jesteś.

Sprawdź np. Księgowych z Katowic
http://sumiennyksiegowy.pl/katowice/

PostNapisane: 2016-03-24, 12:40 

Witam,

Zapraszam do zapoznania się z dobrą lekturą naszego autorstwa http://gapper-agencja.pl/blog , przybliży to Państwu zagadnienia związane z promocją i marketingiem.

Pozdrawiam

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-04-09, 15:59 

gracjan75p napisał(a):
Uważam, że na początku działalności szczególnie należy inwestować w reklamę i pozycjonowanie! Tak też uczyniłem i jetem bardzo zadowolony ze współpracy z profesjonalną firma pozycjonerską. Oni robią szkielet, podstawę, a ja amatorsko bawię się dalej w jakieś ogłoszenia, wizytowki itp.

Polecam dodać swoją firmę na forum http://businessdirectory.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych innych firm, z których w przyszłości możesz nawiązać współpracę.

PostNapisane: 2016-04-18, 13:07 

U nas idealnie sprawdziło się pozycjonowanie. Nie wiem czemu inni myślą, że to pic na wodę. Wyszukiwarka w Googlach wyrzucała naszą stronę ka trzeciej stronie i to jak się szukało stricte działalność naszej firmy. Dzięki tej firmie http://testimo.pl/seo-pozycjonowanie-optymalizacja-stron-internetowych/ jesteśmy zawsze w pierwszej piątce, na wszystkie nasze główne usługi. My jesteśmy bardzo zadowoleni z takich rozwiązań i telefon zaczął dzwonić, zyskaliśmy klientów, dlatego polecamy :)

PostNapisane: 2016-04-20, 09:13 

Pozycjonowanie obecnie nie jest takie proste z uwagi na działania Google...Ale warto pokazać się w mediach społecznościowych , targach branżowych itd.

PostNapisane: 2016-08-31, 20:00 

Dzieki za kilka uwag.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1