Teraz jest 2017-10-17, 17:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-13, 16:36 

1. Przejzyj na youtubie kilka swierzych tutoriali odnosnie podstawowej optymalizacji adwordsa (nie puszczaj kampanii niezoptymalizowanej!)

2. Zainwestuj pare set zlotych w reklamy adwords i wyciagnij frazy ktore daly Ci sprzedaz ( czy wiecej zainwestujesz tym bedziesz miala dokladniejsze dane), taka analize warto zrobic samemu bo nikt nie zna lepiej Twojego biznesu niz ty sama.

3. Poznasz w miare realne koszty w Twojej branzy i przedewszystkim dzialajace slowa kluczowe - nie sugeruj sie planerem adwordsa itp to tylko usrednione dane i bardzo rzadko sie sprawdzaja.

4. Jak zbierzesz slowa klucze wtedy ewentualnie zatrudnij pozycjonera, dzieki wczesniejszej analizie nie pojdzie kasa w bloto na pozycjnowanie zle dobranych fraz.

5. Mozesz tez dalej inwestowac w adwords ale jesli towar ktory sprzedajesz jest stosunkowo tani to adwords bedzie zbyt drogi.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2014-11-13, 18:21 

Przy pozycjonowaniu sklepu internetowego skorzystaj z profesjonalnej Agencja SEO Matysart. firma potrafi zadbać o dużo odwiedzających sklep i wysokie miejsca na poszczególne frazy kluczowe.

PostNapisane: 2015-01-10, 10:16 

Na pewno warto pomyśleć o kuponach rabatowych dla nowych, i "powracających" klientów. Mnie one zawsze zachęcają do zakupów.

PostNapisane: 2015-02-03, 08:22 

Nie wiem czym konkretnie będziesz się zajmować, znaczy chodzi mi o to, jakie produkty masz zamiar sprzedawać. Ja prowadzę też coś na kształt sklepu internetowego z działami sztuki i w związku z tym, bardzo spodobał mi się pomysł, żeby skorzystać z możliwości założenia darmowej wizytówki, jaką daje Katalog Artystyczny Art Imperium- http://artimperium.pl/, zawsze to dodatkowa forma promocji, za którą w dodatku nie muszę płacić. :)

PostNapisane: 2015-02-04, 08:44 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że pierwszym krokiem do promocji strony w internecie jest zbudowanie własnej strony internetowej. Przy czym powinna ona być tak zaplanowana aby była w maksymalnym stopniu intuicyjna w nawigacji, poruszaniu się. Później pozostaje jedynie jej promocja. Sposobów jest naprawdę dużo: pozycjonowanie, mailing, branżowe portale i fora intenretowe czy Google Adwords. Szczególnie ta ostatnia forma jest skuteczna ponieważ reklama dobierana jest kontektstowo - w zależności od tego jakiej informacji poszukiwał dany użytkownik. Na początku można postarać się o kupon o wartości 200 zł i przy dołożeniu z własnych środków dodatkowych 100 zł robi się budżet 300 zł na start.
O pomoc w konfiguracji poprosić można specjalistów z http://www.system3.pl/widocznosc-w-google/ppc. Przygotują w taki sposób aby jej efektywność była jak najwyższa.

PostNapisane: 2015-02-09, 01:15 

...

Ostatnio edytowano 2015-03-28, 10:14 przez Marta29, łącznie edytowano 1 raz

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-02-16, 09:22 

Co do agencji to jeszcze tylko dodam, że zanim się zdecydujemy na współpracę warto poszukać na necie opinii (np. na LinkedIn, przykładowo: rocketmedia.pl), dzięki czemu możemy sprawdzić, czy o agencji nie ma dużych ilości nagatywnych komentarzy (pojedyncze mogą zawsze się trafić). Jak ktoś jest naprawdę zawzięty to może skontaktować się z wcześniejszymi klientami :)

PostNapisane: 2015-03-16, 23:47 

W moim przypadku świetnie sprawdziło się zrobienie stronki internetowej i stworzenie pozytywnego wizerunku firmy w sieci. Sama nie miałam możliwości zajęcia się tymi sprawami, w związku z czym skorzystałam z usług Agencji Reklamowej http://www.arwebart.pl/. Do tego można faktycznie dołożyć jakieś ulotki, czy banery to zdecydowanie wówczas, gdy zależy nam na rynku lokalnym. U mnie takie połączenie działań marketingowych sprawdziło się idealnie.

PostNapisane: 2015-03-18, 15:15 

Ja korzystałem i dalej korzystam z Agencji SEO z Gliwic, która nazywa się Invisio (http://www.invisio.pl/). Co prawda jest z drugiego końca Polski ale it ak wszystko można załatwić on-line. Warto o tyle inwestować w pozycjonowanie, że jesteśmy lepiej wyszukiwani przez naszych potencjalnych klientów - którzy nas po prostu w zakamarkach sieci znajdują. Bez tego ani rusz :)

PostNapisane: 2015-03-23, 09:35 

zareklamuj się np. w radiu żeby ludzie usłyszeli o Twoim sklepie.

PostNapisane: 2015-04-12, 21:12 

Zgadzam się że przede wszystkim trzeba zacząć od strony internetowej i zaopatrzenia się w jakieś wizytówki żeby postarać się zatrzymać klientów którzy już u nas byli. Jeśli to miałby byc jakiś sklep to dobrze postawić na dobre okleiny sklepowe (dobry projekt graficzny) który przyciągnie przechodniów. Ulotki i banery reklamowe w taki przypadku też będą dobrym rozwiązaniem. Do facebooka to tak nie mam przekonania jak moi poprzednicy.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-04-22, 02:34 

Proponuję postawić na reklamę na wszelkich portalach społecznościowych i forach tematycznych - chyba tak najlepiej na początku dotrzeć do potencjalnego klienta.

PostNapisane: 2015-06-15, 21:28 

Według mnie jak ma się małą firmę to nie ma co inwestować dużej kasy w reklamę. Ja dane swojej działalności wrzuciłem do spisu http://krajowy.biz/ . Szybko i za darmo.

PostNapisane: 2015-06-17, 18:43 

Pomyśl na pewno założeniu fanpage na facebooku. Teraz każdy reklamuje się w mediach społecznościowych. Na początku nie jest łatwo zdobyć odwiedzających profil, dlatego mogę ci polecić http://fangrow.com/ jest to wymiana like'ów. Zarejestruj się i zdobywaj punkty, a potem możesz za punkty dodawać zadania, żeby ktoś polubił twoja stronę, napisał komentarz, udostępnił itd. Fajna sprawa na rozkręcenie facebooka :)

PostNapisane: 2015-06-22, 15:06 

Z tymi wysokimi wydatkami to prawda. Na początku zleciłem pozycjonowanie firmie która miała najniższą ofertę...początkowo efekty były a później byłem daleko w tyle aż mi zbanowali stronę i musiałem zakładać zupełnie nową domenę;/ jednak człowiek uczy sie na błędach, teraz pozycjonuje mnie profesjonalna firma - płacę ok 600 zł/msc ale za to jestem w Top i zwraca mi się wydatek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1