Teraz jest 2017-12-14, 03:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-06-25, 15:08 

W sumie każda forma promocji jest dobra pod warunkiem, że działania będą prowadzone z głową i etycznie. Dobre wyniki dają kampanie na platformie SerwerSMS.pl - to masowa wysyłka SMSów, MMSów lub VMS do sprofilowanych odbiorców. Mailing i marketing treści też są skuteczne. Warto skorzystać ze wszystkim dostępnych kanałów promocji, oczywiście mając na uwadze branżę.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-08-31, 19:47 

Wg mnie najlepiej w takiej sytuacji prezentuje się szyld. kursus.pl na tej stronie mają ciekawe podejście do tego typu spraw.

PostNapisane: 2015-09-12, 15:35 

Na pewno trzeba postawić głównie na interet

PostNapisane: 2015-09-23, 07:43 

no ja właśnie też mam podobny problem. Kupiłem do salonu kosmetycznego takie urządzenie: http://e-bioclinic.pl/sklep/urzadzenie-wielofunkcyjne-medika-9w1/ i teraz chciałbym to jakoś zareklamować. Dopiero rozpoczynam działalność, a to urządzenie mnie trochę wyssało. Czy jest jakiś tani i oryginalny sposób, by coś takiego zareklamować?

PostNapisane: 2015-10-09, 17:50 

Dynamical - może coś takiego się sprawdzi -> http://fabrykareklamy.pro/produkcja/druk-wielkoformatowy-lodz-wydruki-banerow-i-billboardow/ To jak dla mnie najlepsza (najskuteczniejsza) forma, zwłaszcza jak chcemy przebić się do masowego odbiorcy. Fajnie takie coś zainstalować w pobliżu dużego centrum handlowego, wtedy to już w ogóle mamy zapewnioną sporą rzesze odbiorców. Oczywiście warto też postawić na coś w Internecie, ale o tradycyjnych formach reklamy na pewno nie warto zapominać. A przynajmniej ja tak uważam. Z jakiegoś powodu ciągle tych reklam wielkoformatowych w moim mieście ciągle przybywa. 8-)

PostNapisane: 2015-10-28, 13:54 

Uważam,że dobrze na początek zainwestować w banery reklamowe, litery przestrzenne. Dobrze jest skorzystać z usług doświadczonych firm, które tez zaproponują oryginalne pomysły. Ja wybrałem swego czasu litery przestrzenne.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2015-11-02, 05:51 

Promocja nowego sklepu internetowego w sieci z pewnością nie przyniesie zbyt szybkich rezultatów bez profesjonalnego SEO. Dzisiaj pozycjonowanie to już nie tylko zdobywanie linków, katalogowanie, ale również content marketing na wysokim poziomie, dzięki któremu możesz zapełnić niszę na rynku. Oczywiście reklama adwords może być świetnym uzupełnieniem działań, zwłaszcza w gorących okresach zakupowych.

PostNapisane: 2015-11-22, 19:40 

Najrozsądniej budżet na reklamę podzielić na kilka kierunków promocji. Przemyślana strategia przyniesie najlepsze efekty.

PostNapisane: 2015-11-25, 10:18 

Ja co prawda płacę 400 zł za pozycjonowanie mojej strony, ale to dlatego że moje frazy nie są tak konkurencyjne i działam regionalnie. Na początku próbowałem znaleźć tańszą ofertę niż tą która zaproponowała mi firma Empressia,ale natrafiłem na ten artykuł spozycjonowani.blogspot.com/2014/04/dlaczego-pozycjonowanie-musi-tyle.html i stwierdziłem, że za jakość trzeba zapłacić. I rzeczywiście teraz okazuje się, że to co wydam na pozycjonowanie to grosze w porównaniu z tym ile teraz zarabiam dzięki temu, że jestem w TOP

PostNapisane: 2016-01-11, 14:26 

W Twoim przypadku inwestowanie w reklamę to podstawa. Co prawda formy reklamy są różne ale na Twoim miejscu inwestowała bym w przeprowadzenie kampanii Adwords , bo to moze być jedna z bardziej skutecznych form. Sa osoby które chcą to robić same ale nie bardzo ma to sens, lepiej zlecić o profesjonalnej firmie takiej jak ta Funky Media , przeprowadzą to dla Ciebie solidnie i z wiedzą. Na pewno nie biorą za to zbyt dużej prowizji, ale jak chcesz to zadzwoń +48 (42) 636 31 83 i zapytaj

PostNapisane: 2016-01-11, 17:52 

jeżeli tylko kampanie Adwords są profesjonalnie wykonane to jak najbardziej dają zamierzone efekty. Nie ma tylko sensu próbowac robić to na własną rękę. Lepiej już głosić sie do jakiejś profesjonalnej firmy takiej jak Funky Media , która ma już spore doświadczenie w takich kampaniach i im to zlecić.

google adsense
Szczegóły postu
PostNapisane: 2016-01-29, 12:00 

O ile pozwalają na to środki finansowe, warto zlecić poprowadzenie kampanii marketingowej profesjonalnej agencji. Mój przyjaciel z Poznania pracuje w Agencji Maciaszczyk, gdzie kompleksowo zajmują się promocją biznesu i strony internetowej. Z tego co wiem, to dość prężnie się rozwijają, a ich usługi cieszą się sporym zainteresowaniem. Myślę, że warto w cos takiego zainwestować.

PostNapisane: 2016-02-07, 19:59 

Moim zdaniem dzisiaj bez odpowiedniej reklamy w sieci nie ma szans na swoiste wypłynięcie na rynku. Jednakże jeśli sami nie mamy o tym pojęcia, najrozsądniej będzie nawiązać współpracę z taką agencją jak http://yeslogo.pl/# . Możemy u niej zamówić stronę, zlecić pozycjonowanie czy stworzenie wersji mobilnej strony, a nawet kampanie Google AdWords, co na pewno przyniesie bardzo wymierne efekty w postaci wielu osób odwiedzających naszą stronę.

PostNapisane: 2016-02-08, 09:29 

Jeżeli zakładamy firmę, to dobra identyfikacja wizualna firmy jest pierwszym krokiem, jeżeli to już mamy za sobą, projektowanie stron internetowych np http://mooka.pl + pozycjonowanie, to dłuższy proces ale przynosi efekty. W między czasie proponuje organizowac kampanie reklamowe na facebooku. Na początek powinno wystarczyć. :-)

PostNapisane: 2016-02-22, 13:13 

oprócz samej reklamy firmy ważne są dla niej również działania Pr, jej wizerunek przed jaki odbierana jest na rynku. My skorzystaliśmy z pomocy Pani Iwony Drabot z http://prboutique.pl/pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Reklama i PR powinny iść w parze, ważne by dobrać fachowców od odpowiednich działów. Pani Iwona wybrała nam odpowiednie narzędzia Pr dla biznesu, w którym dzialamy i tym samym mieliśmy większe szanse na dotarcie do potencjalnych odbiorców marki. :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1