Teraz jest 2020-11-24, 01:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-07, 11:57 

Jakie strony www najchętniej przeglądacie. Może znacie jakieś serwisy które są godne polecenia. Proszę podawać linki w odpowiedziach i krótko uzasadnić jeżeli jest to możliwe dlaczego akurat ta strona i co w niej jest takiego wartego uwagi wszystkich użytkowników forum

Moja pierwsza propozycja to

www.dobreprogramy.pl

Strona zawiera bardzo dobrze uporządkowane róznego rodzaju programy przydatne do codziennej pracy nauki itd. Można to oprogramowanie ściągnąć zupełnie legalnie i zainstalować je na swoim komputerze. Polecam też ciekawe artykuły.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

google adsense
Szczegóły postu
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-11-08, 11:03 

A można polecić swoje strony?
Bo ja na nie wchodzę codziennie :D

Ogłoszenia motoryzacyjne
Niedawno powstały serwis ogłoszeniowy
Forum samochodowe
Forum, które powstało 3 dni temu. Na razie staram sie zapełnić je treścią ale brakuje użytkowników. Jednak już kilka fajnych artykułów można znaleźć :) Na pewno coś dla osób zmotoryzowanych.
PORTAL SPOŁECZNOŚCIOWY
I mój najnowszy projekt, SeekMe.pl także zapraszam do rejestracji, niebawem nowe konkursy z nagrodami i kilka zmian. Będzie więcej rozrywki.

Ponadto:
Facebook.com - nie trzeba tłumaczyć
4clubbers.com.pl - najwieksze forum muzyki klubowej w Polsce :)

Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-12, 12:09 

Ostatnio szukając ofert dostawców internetu, którzy założyli by mi internet w moim miejscu zamieszkania natrafiłem na idealną do tego stronkę, oferującą naprawdę dużą bazę danych na ten temat. Aż byłem pozytywnie zaskoczony. A adres jest bardzo intuicyjny http://www.dostawcy-internetu.pl/

Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-14, 23:14 

Aktualniości

Najświeższe informacje i newsy:)

Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-31, 12:17 

http://zapytaj.co.uk/ - Co myślicie o tej stronie internetowej ?
Czy poprzez wyspecjalizowanie swojej tematyki i wysoki poziom odpowiedzi,
udzielanych przez specjalnie do tego przeznaczone osoby, mające na ten temat dużo mądrego do powiedzenia - wybije się ponad inne podobne portale ?

Tytuł:
PostNapisane: 2010-12-31, 13:20 

Bardzo fajne, ale kto tam odpowiada na pytania ? Czy to są jacyś eksperci, czy po prostu polska samopomoc na wyspach ??

google adsense
Szczegóły postu
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-01, 23:25 

Słyszeliście może o zakupach grupowych ? Na pewno, bo od jakiegoś roku, odkąd do Polski wszedł amerykański Groupon, zrobiło się o nich głośno :mrgreen:

Na tej stronie: www.grupeo.pl jest agregator zbierający wszystkie aktualne oferty zniżek (usługi, żarcie, mnóstwo mniej i bardziej przydatnych rzeczy) z największych stron internetowych.

Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-03, 18:31 

@Takeda: Właśnie o to chodzi, że do odpowiadania zostali zatrudnieni specjalni eksperci, którzy czuwają nad odpowiednim poziomem porad. Zresztą jest to widoczne jeżeli przyjrzymy się wypowiedziom na tym portalu. Według mnie właśnie to wyróżnia przede wszystkim tę stronę. Oczywiście wspomniana "samopomoc" również jest możliwa :P

Tytuł:
PostNapisane: 2011-01-10, 12:56 

Witam.
Przez kilkadziesiąt miesięcy zajmowałem się katalogowaniem, widziałem wiele katalogów, tych "dobrych" a także "złych" - że tak powiem :)
Teraz postanowiłem założyć swój katalog.
Będzie,a raczej już jest tworzony z pasją, poświęcam mu każdą wolną chwilę, cały czas dopieszczam.
Moderuję codziennie, akceptuję wpisy na bieżąco.

Argumentem potwierdzającym ambicje katalogu jest fakt pierwszych inwestycji, m.in w skrypt Generała oraz dość mocny serwer.
Jak na razie szata graficzna pozostaje standardowa, gdyż jestem w trakcie dostosowywania szablonu do nowszej wersji skryptu (z 1.3 do 1.4.1), a w dalszej przyszłości zainwestuję w unikalny, autorski szablon.

Katalog jest zupełnie darmowy, udostępniam obecnie 2 rodzaje wpisów:
- zwykły (strona w max. 3 kategoriach)
- wyróżniony, wymagany link zwrotny ( 5 kategorii, wpis najwyżej w swoich podkategoriach, link bezpośredni w sekcji "Przyjaciele")

Z racji tego że katalog jest nowy, pragnę zaprosić do dodawania pierwszych wpisów.
Katalog zaczyna być już systematycznie linkowany, tak więc zachęcam do dodawania darmowych wpisów :)

Link:
Darmowy katalog SEO

Tytuł:
PostNapisane: 2011-02-03, 15:53 

znacie jakaś fajną stronkę na nudy?

Tytuł:
PostNapisane: 2011-03-20, 22:09 

http://www.kurshtml.boo.pl/

Ja polecam powyższą stronę dla ludzi którzy chcieliby zacząć przygodę z tworzeniem stron a nie wiedzą jak się to zabrać na powyższej stronie są bardzo fajnie przedstawione informacje o tym jak tworzyć w html

google adsense
Szczegóły postu
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-01, 08:59 

Najczesciej przegladam chyba Joemonstera, najlepsza strona na poczatek dnia ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-01, 09:44 

Ja polece forum chociaz nie wiem czy mozna ale jak ktos szuka mozliwosci zarobku w internecie to moze tam cos znalez akurat dla siebie zarabiam.com

Tytuł:
PostNapisane: 2011-04-01, 09:54 

A ja polece www.WesoleAlkohole.pl maja tam duzo ciekawych przepisow na drinki, takie bardziej wyszukane ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2011-05-27, 14:06 

Darmowy Polski Autosurf
Wzajemna wymiana stron www

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1