Osiedle Lawendowe – przyjazne miejsce do mieszkania dla rodzin i młodych par

Luty 23 2018 09:08AM

Rynek nieruchomości pierwotnych w Łodzi rozwija się bardzo dynamicznie. Szeroka oferta nowych mieszkań sprawia, że praktycznie każdy znajdzie swoje wymarzone cztery kąty. Rodzinom i młodym parom można zarekomendować Osiedle Lawendowe.

Najlepsza inwestycja w Łodzi 2016

Deweloperzy od dawna z troską podchodzą do potrzeb i oczekiwań mieszkaniowych rodzin i młodych par. Doskonale zdają sobie sprawę, że to ich najważniejsza i najbardziej wymagająca grupa klientów. Nie inaczej jest w Łodzi. Osiedle Lawendowe zostało stworzone właśnie z myślą o rodzinach i młodych parach. Położone w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejscem tworzy idealną przestrzeń do życia. Osiedle jest strzeżone, co gwarantuje absolutne bezpieczeństwo wszystkim lokatorom. Tereny zielone wokół osiedla i wewnątrz zapewniają miejsce do odpoczynku i relaksu po pracy. Lawendowe Osiedle zajęło pierwsze miejsce w kategorii Najlepsza Inwestycja w Łodzi 2016. Warto podkreślić, że ta nagroda została przyznana przez użytkowników portalu Rynekpierwotny.pl.

Osiedle Lawendowe – lokalizacja

Dogodna lokalizacja to dla rodzin jeden z ważniejszych czynników przy wyborze wymarzonego mieszkania. Lawendowe Osiedle usytuowane jest przy ul. Zamojskiej, w zielonej części miasta, gdzie dominuje jednorodzinna zabudowa. To zapewnia spokój i idealne warunki do rozwoju dla najmłodszych. Dla rodzin kupujących nowe lokum nie mniej istotna od lokalizacji, jest infrastruktura. Tutaj jest ona wyśmienita. Szkoła i przedszkola znajdują się w najbliższej okolicy. Komunikacją miejską można się dostać do centrum w kilkanaście minut. Rowerem zaś w kilka minut można dojechać do Parku Sielanka oraz Parku J. Słowackiego.

Mieszkania w Łodzi

Lawendowe Osiedle to inwestycja zaprojektowana według najnowszych standardów funkcjonalności. Projektanci zadbali o wszystkie szczegóły. Między innymi starali się maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła, aby mieszkania były jasne i słoneczne. Dzięki połączeniu nowoczesnej architektury i klasycznej estetyki wykończenia rodziny z dziećmi i młode pary poczują się tutaj komfortowo. Cała inwestycja w zakresie technicznym i budowlanym jest przyjazna, nie tylko rodzinom z dziećmi. Mieszkania w Łodzi w tej inwestycji usytuowane są w pięciu kameralnych budynkach otoczonych zielenią. Budynki są od siebie oddalone, nie tworzą zwartej i przytłaczającej zabudowy. Na terenie osiedla zostało wyznaczonych szereg miejsc parkingowych, a cały teren został ogrodzony. Oferta mieszkań na Lawendowym Osiedlu jest bardzo szeroka. Znajdziemy tutaj zarówno kawalerki, jak i komfortowe mieszkania z balkonami i tarasami.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Słabnie koniunktura na europejskich rynkach nieruchomości. Wyjątkiem jest Polska

  Aktywność zagranicznych inwestorów na polskim rynku nieruchomości wciąż rośnie....

 • Rynek biurowy wciąż rośnie. Napędza go rozwój centrów usług wspólnych

  Polska jest jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji dla centrów usług wspólnych,...

 • Na popularności zyskuje budownictwo modułowe

  Budownictwo modułowe nie jest już symbolem architektury tymczasowej. Tą metodą...

 • Jak wygląda kontener mieszkalny?

  Czy mieszkanie w kontenerze może być wygodne? Okazuje się, że współczesne kontenery...

 • Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Portugalii?

  Co roku odpoczywasz w słonecznej Portugalii? Zamiast rezerwować pokoje w hotelach,...

 • Prawie 90 proc. Polaków zdecydowałoby się na budowę energooszczędnego domu

  Polacy są świadomi korzyści płynących z zastosowania rozwiązań energooszczędnych...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.