Oferta WDX: wózki widłowe na każdą kieszeń!

Kwiecień 30 2020 12:22PM

Wiele problemów w przedsiębiorstwach ma swoje źródło w procesach logistycznych. Właściwa optymalizacja, wykorzystanie odpowiedniego sprzętu i wdrożenie zintegrowanych rozwiązań intralogistycznych pozwala nie tylko na likwidację problemów, ale także na wzrost wydajności! Wózki widłowe to jedno z narzędzi, od którego powinieneś zacząć zmiany w systemie pracy swojej firmy.

Wózki widłowe to element efektywnych rozwiązań intralogistycznych.

Dostarczaniem zintegrowanych rozwiązań intralogistycznych zajmujemy się od ponad 25 lat. Wózki widłowe to jeden z ważnych segmentów naszej pracy. Ich odpowiedni dobór do warunków i specyfiki funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa umożliwia: większą produktywnośćwzrost wydajności i zwielokrotnienie dochodów.

Wózki widłowe w ofercie WDX pochodzą od niezawodnych producentów, którzy od lat produkują swój skuteczny sprzęt. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami! W ten sposób oferujemy rozwiązania dla każdego przedsiębiorcy: zarówno tego dużego, jak i mniejszego, dopiero poznającego specyfikę składowania i magazynowania.

WDX prezentuje wózki widłowe:

 • Crown
 • Combilift
 • Doosan

Przyjrzyjmy się im bliżej!

Crown: amerykańskie wózki widłowe o światowej renomie

Wózki widłowe Crown są szalenie interesujące. Wszystko za sprawą unikalnej technologii, która pozwala na wykorzystanie baterii litowo-jonowej, kwasowej lub żelowej. Tym samym wózki magazynowe Crown są elektryczne, co przekłada się na niezwykłą wydajność w nawet trudno dostępnym terenie.

Elektryczne wózki widłowe od Crown są wyjątkowe również ze względu na ich wytrzymałość oraz długą żywotność. Co więcej, producent oferuje dożywotnią gwarancję na wybrane elementy konstrukcyjne! Nic więc dziwnego, że wózki widłowe Crown są wybierane przez największe przedsiębiorstwa w Polsce.

Problem intralogistyczny? Znika z Combilift!

Przedstawiamy absolutnego giganta wśród wózków widłowych, który nie boi się żadnych wyzwań. Wózki widłowe Combilift to maszyny od zadań specjalnych, pokonujące nawet największe trudności. Producent zajmuje się tworzeniem: wózków wielokierunkowych, składowaniem dłużyc i urządzeń do pracy wewnątrz hal magazynowych.

Atutem Combilift jest ich uniwersalizm i siła. W zależności od modelu z powodzeniem wykonają dla Ciebie pracę w wąskiej przestrzeni o nawet 1600 mm szerokości, obsługując towary na wysokości 15 m. Równocześnie wozy bramowe marki Combilift to fantastyczna obsługa kontenerów morskich i materiałów gabarytowych.

Wózki widłowe Dossan: rozwiązanie na każdą kieszeń

Oferta WDX została skomponowana w taki sposób, aby każdy przedsiębiorca mógł dostosować ją do swoich preferencji. Wózki widłowe Dossan to perfekcyjnie rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić sobie wysoką jakość bez wysokich kosztów utrzymania.

Dossan charakteryzuje się:

 • Prostą i wytrzymałą konstrukcją.
 • Niskim kosztem utrzymania.
 • Łatwością w serwisowaniu.

Producent przygotował ofertę zarówno wózków elektrycznych, jak i spalinowych o łącznym udźwigu 25 000 kilogramów. Dossan jest koreańskim sposobem na zintegrowany system intralogistyczny, który znajdzie zastosowanie w każdym typie przedsiębiorstwa!

Intralogistyka od WDX

Zintegrowane rozwiązania intralogistyczne pozwalają wydobyć z Twojego biznesu maksimum potencjału. Naszą specjalnością są nie tylko wózki widłowe, spełniające Twoje oczekiwania, ale również: projektowanie powierzchni magazynowej, regały, systemy transportu i składowania, a także profesjonalny serwis maszyn i narzędzi. WDX to sztab specjalistów, dla którego liczy się Twoja wydajność!

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Produkcja żywności a higiena

  Zakłady produkujące żywność to miejsca, które muszą zadośćuczynić wielu...

 • Fachowa pomoc na dzisiaj, czyli jak umówić fachowca przez Internet?

  Usterka.pl to serwis świadczący usługi specjalistyczne dla klientów z całej...

 • Porządne części zamienne do silników

  W przypadku silników marek Perkins oraz CAT nie warto stosować niskiej jakości...

 • Na tym lepiej nie oszczędzaj. Cztery rzeczy, którym warto poświęcić odrobinę więcej uwagi

  Na pewnych rzeczach po prostu nie warto oszczędzać. Niekiedy inwestycje wiążą...

 • Czy mogę kupić biały certyfikat? Jak to zrobić?

  W obecnym czasie uzyskanie jak największej efektywności energetycznej jest głównym...

 • W jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo żywności na etapie produkcji

  W dzisiejszych czasach ludzie coraz bardziej zwracają uwagę nie tylko na to co...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.