Aga sposobem na udoskonalenie działu kadr i płac

Listopad 5 2014 02:27PM

Wiele firm oferuje produkty oraz usługi, które usprawniają pracę innych. Biura rachunkowe przejmują prowadzenie spraw kadrowo-płacowych czy rozliczeniowych małych przedsiębiorstw i stale walczą o obecnych i nowych klientów, starając się na bieżąco podnosić jakość oferowanych usług. Nieustannie zmieniające się oczekiwania klientów prowadzą do coraz nowszych i udoskonalonych rozwiązań.

35

Pomoc poszukiwana

Firmy prowadzące działalność handlową, produkcyjną czy usługową, poszukują nowych rozwiązań i ulepszeń, które pozwoliłyby na obniżenie kosztów, zmniejszenie czasu pracy przy jednoczesnym wzroście zysków. Starając się sprostać ich oczekiwaniom, na rynku pojawiły się firmy oferujące produkty i systemy pozwalające na zwiększenie efektywności wykorzystania zasobów. Jednym z przedsiębiorstw oferujących pomoc w tym zakresie jest Streamsoft.

Zakres działalności firmy Streamsoft

Firma Streamsoft zajmuje się dostarczaniem systemów informatycznych do obsługi procesów produkcyjnych. Dzięki programom do zarządzania, Streamsoft umożliwia wspomaganie działania przedsiębiorstw w wielu obszarach, takich jak: kadry i płace, prowadzenie księgowości, zarządzanie produkcją, przygotowywanie raportów i analiz, zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa czy dostarczanie informacji na temat oczekiwań i potrzeb klientów.

Streamsoft posiada w swojej ofercie programy do zarządzania, adresowane do małych przedsiębiorstw (pakiet programów: Aga – kadry i płace, Ala – uproszczona księgowość i Ewa – program do fakturowania oraz oprogramowanie Firmino.pl) oraz do biur rachunkowych (pakiet programów: Streamsoft Pro, Aga – kadry i płace, Ala – uproszczona księgowość i Iza – biuro rachunkowe). A także ich kluczowe produkty – Streamsotf Prestiż dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, obejmujący moduły: zarządzanie produkcją, moduł magazynowo-handlowy, finanse i księgowość, CRM, kadry i płace, B2B zamówienia internetowe, środki trwałe, wyposażenie, kasy fiskalne, Streamsoft Business Intelligence, moduł Akwizycja, Vanselling, serwis, raporty i formularze, panel menadżera oraz moduł administratora. (Więcej informacji na temat pakietu prestiż pod adresem http://www.streamsoft.pl/streamsoft-prestiz/). Dedykowany system ERP Streamsoft Verto (więcej szczegółów na stronie http://www.streamsoft.pl/streamsoft-verto/) natomiast obejmuje: finanse i księgowość, CRM, gospodarkę magazynową, logistykę magazynową, zaopatrzenie, zakup, sprzedaż, moduł administratora oraz rozrachunki.

Już ponad 75 tysięcy przedsiębiorstw prowadzi działalność skutecznie, korzystając z pomocy produktów firmy Streamsoft każdego dnia.

Co potrafi Aga?

Jeden z oferowanych programów przez firmę Streamsoft – Aga – kadry i płace – dedykowany jest biurom rachunkowym, małym firmom oraz kancelariom doradztwa podatkowego. Jest to oprogramowanie wspomagające prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Przyjazny interfejs oraz łatwa, intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to produkt skierowany do wszystkich klientów na każdym stopniu zaawansowania. Aplikacja zapewnia użytkownikowi szerokie możliwości. Liczne dostępne funkcje pozwalają na efektywne zarządzanie działem kadr i płac firmy. Do oferowanych funkcji programu należy m.in. prowadzenie danych kadrowych pracowników i właścicieli oraz ewidencji ich obecności, obliczanie płac i zasiłków, stawek urlopowych a także zestawienia do NFZ, generowanie przelewów do ZUS, rozliczanie nadgodzin i godzin nocnych, wydruk ponad 40 różnych formularzy oraz wiele innych. Program Aga umożliwia integrację z Firmino.pl (fakturowanie w chmurze) oraz eksport danych do zintegrowanego z nim programu Ala – uproszczona księgowość. Dodatkowo, regularne aktualizacje programu pozwalają uniknąć wszelkich błędów. Więcej informacji na temat aplikacji Aga – kadry i płace można znaleźć na www.pcbiznes.pl. Ponadto, o niezliczonych atutach i możliwościach programu można przekonać się, korzystając z 60 – dniowej bezpłatnej jego wersji.

Dalsze kierunki rozwoju

W celu zapewnienia firmie dobrego startu, a także wysokiej pozycji w późniejszej działalności, należy podążać za pojawiającymi się ulepszeniami i nowinkami. Aby wyeliminować konkurencję, trzeba szukać nawet najmniejszych oszczędności, zarówno czasu jak i kapitału. Nowe rozwiązania z pewnością mogą przyczynić się do bardziej efektywnego wykorzystania środków, jakimi dysponują przedsiębiorstwa.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Elektryk – fachowa pomoc na każdą awarię

  Przedświąteczne porządki osiągają punkt krytyczny, ciasto piecze się w piekarniku,...

 • Kiedy praca staje się uzależnieniem

  Uzależnienie od pracy, często nazywane pracoholizmem, jest prawdziwym stanem zdrowia...

 • 5 najbezpieczniejszych miejsc do podróży i zwiedzania w świecie po koronawirusie

  Za oknem coraz goręcej, a to oznacza, że nadchodzą letnie, upalne dni. Krótsze...

 • Różne rodzaje tektur dla różnych produktów – sprawdź nasze sugestie

  Opakowania tekturowe mogą być wykonane z tektury różnej grubości. Im więcej...

 • Zabezpiecz swój smartfon – jak wybrać etui i szkło ochronne?

  Obecnie chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfona, nie dziwi więc...

 • Zacznij zarabiać sprzedając na Amazonie

  Amazon jako największa na świecie platforma sprzedażowa online oferuje niezwykłe...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.