Szkolenia dla pracowników – dokąd zmierzamy?

Maj 29 2015 11:42AM

Potrzeba prowadzenia szkoleń w polskich firmach nieustannie rośnie. Powodem jest wprowadzanie nowych technologii, rozszerzanie działalności, podążanie za konkurencją oraz dorównywanie zagranicznym wzorcom.

Obecnie trudno pozyskać dobrze wykształconego pracownika, który ukończył kursy, posiada niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz predyspozycje do wykonywania zawodu. Dlatego wielu przedsiębiorców chce szkolić pracowników (http://szkoleniacentrum.com.pl/artykul_34.html) według własnych standardów.

Oczywiście metod nauczania jest wiele, jednak zwykle bierze się pod uwagę koszty (cena kursu, opłaty związane z dojazdem, noclegiem i wyżywieniem) oraz warunki umowne. Dlaczego internetowe zajęcia to strzał w dziesiątkę?

W dzisiejszych czasach wiele młodych osób stawia na edukację oraz samorealizację. Starają się sprostać wygórowanym oczekiwaniom potencjalnych pracodawców oraz zdobyć dobrze płatną i rozwojową pracę. Wiele stanowisk wymaga bardzo szczegółowej wiedzy oraz umiejętności. Tylko praktyka i przygotowanie merytoryczne są w stanie właściwie wyszkolić podwładnego. Jednak organizacja szkoleń to obciążenie finansowe dla firmy, problemy logistyczne oraz brak pewności uzyskania oczekiwanych efektów.

Training Fields, to platforma, która przygotowała rozwiązania dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych (nauka bez wychodzenia z domu). Oprócz nieograniczonej liczby szkoleń posiada rozbudowane usługi dla właścicieli małych i dużych firm, którzy chcą szkolić swój personel.

Po zawarciu umowy do dyspozycji klienta zostanie oddana wirtualna sala konferencyjna, spotkania z trenerem według opracowanego wcześniej grafiku oraz narzędzia niezbędne do przekazywania wiedzy (tablice multimedialne, materiały szkoleniowe i inne). Wszystko zmierzać ma do skutecznego przekazu wiadomości oraz osiągania stawianych celów w krótkim czasie.

Szkolenia prowadzone online to fantastyczna opcja dla pracowników oraz samych pracodawców. Obie strony oszczędzają czas i osiągają oczekiwane wyniki w szybkim tempie. Dzięki nabytej wiedzy są w stanie pracować na rzecz firmy jeszcze sprawniej i efektywniej.

Inwestycja w rozwój zawodowy personelu to bardzo dobrze wydane pieniądze, które z pewnością będą procentować i przynosić wymarzone dochody.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Coraz większe zainteresowanie nieruchomościami luksusowymi

  Z roku na rok przybywa bogatych Polaków, czyli zarabiających ponad milion złotych...

 • Deweloperzy mieszkaniowi mają za sobą najlepszy rok od dekady

  Polacy chętnie inwestują w zakup mieszkań. Kupują je też na własne potrzeby...

 • Warszawa i Gdańsk z rekordowymi transakcjami na rynku nieruchomości

  123 mln zł – na taką kwotę opiewała rekordowa ubiegłoroczna transakcja na...

 • Polacy coraz chętniej lokują oszczędności w nieruchomości

  Nieco połowa Polaków oszczędza, a 16 proc. robi to regularnie co miesiąc. Na...

 • 2018 rok może przynieść lekki wzrost cen nowych mieszkań

  Ceny mieszkań z rynku pierwotnego w dużych miastach mogą nieznacznie wzrosnąć...

 • Nabywcy mieszkań będą lepiej chronieni. UOKiK chce zmian w ustawie deweloperskiej

  Przygotowywana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nowelizacja ustawy...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.