Szkolenia dla pracowników – dokąd zmierzamy?

Maj 29 2015 11:42AM

Potrzeba prowadzenia szkoleń w polskich firmach nieustannie rośnie. Powodem jest wprowadzanie nowych technologii, rozszerzanie działalności, podążanie za konkurencją oraz dorównywanie zagranicznym wzorcom.

Obecnie trudno pozyskać dobrze wykształconego pracownika, który ukończył kursy, posiada niezbędne doświadczenie, wiedzę oraz predyspozycje do wykonywania zawodu. Dlatego wielu przedsiębiorców chce szkolić pracowników (http://szkoleniacentrum.com.pl/artykul_34.html) według własnych standardów.

Oczywiście metod nauczania jest wiele, jednak zwykle bierze się pod uwagę koszty (cena kursu, opłaty związane z dojazdem, noclegiem i wyżywieniem) oraz warunki umowne. Dlaczego internetowe zajęcia to strzał w dziesiątkę?

W dzisiejszych czasach wiele młodych osób stawia na edukację oraz samorealizację. Starają się sprostać wygórowanym oczekiwaniom potencjalnych pracodawców oraz zdobyć dobrze płatną i rozwojową pracę. Wiele stanowisk wymaga bardzo szczegółowej wiedzy oraz umiejętności. Tylko praktyka i przygotowanie merytoryczne są w stanie właściwie wyszkolić podwładnego. Jednak organizacja szkoleń to obciążenie finansowe dla firmy, problemy logistyczne oraz brak pewności uzyskania oczekiwanych efektów.

Training Fields, to platforma, która przygotowała rozwiązania dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych (nauka bez wychodzenia z domu). Oprócz nieograniczonej liczby szkoleń posiada rozbudowane usługi dla właścicieli małych i dużych firm, którzy chcą szkolić swój personel.

Po zawarciu umowy do dyspozycji klienta zostanie oddana wirtualna sala konferencyjna, spotkania z trenerem według opracowanego wcześniej grafiku oraz narzędzia niezbędne do przekazywania wiedzy (tablice multimedialne, materiały szkoleniowe i inne). Wszystko zmierzać ma do skutecznego przekazu wiadomości oraz osiągania stawianych celów w krótkim czasie.

Szkolenia prowadzone online to fantastyczna opcja dla pracowników oraz samych pracodawców. Obie strony oszczędzają czas i osiągają oczekiwane wyniki w szybkim tempie. Dzięki nabytej wiedzy są w stanie pracować na rzecz firmy jeszcze sprawniej i efektywniej.

Inwestycja w rozwój zawodowy personelu to bardzo dobrze wydane pieniądze, które z pewnością będą procentować i przynosić wymarzone dochody.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Laptopy używane – 3 powody, dlaczego warto je wybrać

  Początkujący przedsiębiorcy mają zwykle określony budżet na start i starają...

 • Najważniejsze zmiany dla mikroprzedsiębiorstw w 2020 roku

  W Polsce przeważają mikroprzedsiębiorstwa. To właśnie one wytwarzają dużą...

 • Co można przechowywać w chmurze?

  Różnorodność plików i danych, jakie można przechowywać w chmurze jest niesłychanie...

 • Czym są karty charakterystyki?

  W łańcuchu dostaw między producentem lub dostawcą a konsumentem niezwykle ważnym...

 • Jak uratować zalany telefon?

  Wypadki chodzą po ludziach. Po urządzeniach też. Niektórzy mają wyjątkowego...

 • Najlepsze komedie na Netflix

  Czeka Cię leniwy wieczór? Chcesz nadrobić zaległości filmowe? Oglądanie filmów...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.