Jak tanio kupić materiały na budowę lub remont

Czerwiec 21 2018 03:09PM

Zakup tanich materiałów wysokiej jakości to doskonały sposób na zoptymalizowanie kosztów remontu mieszkania lub budowy domu. Najlepiej materiałów w dobrej cenie szukać w sieci. Hurtownie internetowe oferują nie tylko niższe ceny w porównaniu z marketami czy hurtowniami budowlanymi, ale także o wiele większy asortyment.

Internetowa hurtowania budowlana

Branża e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie. Właściwie nie ma już rzeczy, której nie można by kupić w Internecie. Coraz więcej firm decyduje się prowadzić sprzedaż w sieci, także tych, które handlują materiałami budowlanymi. Internet stał się atrakcyjnym kanałem sprzedaży nie tylko dla stacjonarnych marketów budowlanych, ale także specjalistycznych składów. W internetowej hurtowni budowlanej www.realbud.com/pl/ klienci poszukujący wysokiej jakości materiałów w dobrej cenie znajdą praktycznie wszytko to, co potrzebne do przeprowadzenia kompleksowego remontu mieszkania lub nawet budowy domu. W ofercie nie brak elementów do postawienia fundamentów domu (beton, stal, zbrojenia, hydroizolacje, folie, papy, cement, wapno) i ścian (bloczki fundamentowe, ceramika, silikaty, gazobeton, klinkier). Klienci znajdą także szeroki wybór produktów na stropy oraz elementów niezbędnych do izolacji cieplnej (wełna elewacyjna, styropian, płyty PIR itp.). Hurtowania posiada także pełen asortyment chemii budowlanej (kleje do płytek, zaprawy, tynki gipsowe, kleje, pianki, silikony, farby) oraz rzeczy przeznaczonych do ostatecznego zagospodarowania terenu (kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, schody, murki, doniczki).

Atrakcyjne ceny

Internetowe hurtownie budowlane w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością wśród firm remontowo – budowlanych i deweloperów. To, co przyciąga klientów, to w głównej mierze ceny. W sieci można kupić w dobrej cenie nie tylko podstawowe materiały wykończeniowe, ale także pokrycia dachowe, instalacje wewnętrzne (wodne, gazowe, grzewcze, kanalizacyjne) oraz różnego rodzaju narzędzia, także profesjonalne elektronarzędzia. Internetowe hurtownie budowlane dzięki bliskiej współpracy z producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych mogą swoim klientom zaoferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej cenie. Klienci mogą ponadto liczyć na rabaty i czasowe promocje. Te organizowane są regularnie, zmieniają się tylko produkty nią objęte. To sprawia, że warto stale śledzić ofertę hurtowni RealBud.

Bogaty asortyment

Internetowe hurtownie budowlane w stosunku do stacjonarnych składów posiadają o wiele większy asortyment. Klienci mogą w jednym miejscu kupić produkty wielu renomowanych firm. To wyjątkowa szansa dla wymagających fachowców, którzy preferują produkty różnych firm. Z oferty każdej wybierają to, co najlepsze i spełnia ich wszystkie wymagania. Każdy, kto choć raz coś remontował czy budował wie, że każda firma, pomimo że oferuje całą gamę materiałów budowlanych, to tak naprawdę specjalizuje się w pewnym obszarze. Zakupy w internetowej hurtowni budowlanej to nie tylko niskie ceny i duży asortyment, ale także komfort zakupów. Ofertę można przejrzeć w zaciszu biura i spokojnie dokonać wyboru najlepszych i najtańszych produktów.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Milionowe inwestycje Grupy Azoty. Jesienią ruszy nowe centrum badawcze w Tarnowie

  Do końca tego roku nakłady inwestycyjne Grupy Azoty sięgną w sumie 1,6 mld zł...

 • Sync Trading TeleTrade Invest – opinie o bezpiecznym inwestowaniu

  Firma TeleTrade Europe udostępniła inwestorom zainteresowanym osiąganiem pasywnego...

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.