Jak uzyskać £4,546 za uraz pleców oraz inne straty w wypadku samochodowym?

Październik 29 2019 04:30PM

Wypadki na drodze są bardzo częste. Nie zawsze kończą się strasznymi konsekwencjami, ale nawet po niewielkiej stłuczce przysługuje nam prawo do odszkodowania UK.

Przekonał się o tym pan Łukasz z Londynu, który otrzymał aż 4,5 tysiąca funtów rekompensaty za urazy odniesione w wypadku samochodowym. Jak wyglądał jego przypadek?

Wypadek na rondzie

Pan Łukasz był uczestnikiem wypadku samochodowego w 2014 roku. Drugi kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał na rondo, prosto w auto pana Łukasza. Był to niespodziewany manewr, dlatego nie udało się uniknąć zderzenia.

Nie tylko pojazdy zostały uszkodzone, ale również pan Łukasz doznał urazów zdrowotnych. W wyniku wypadku uderzył z impetem głową w szybę. Ucierpiała na tym także szyja pana Łukasza, dolny i środkowy odcinek kręgosłupa oraz lewy bark.

Jak Insito Odszkodowania pomogło?

Insito Odszkodowania UK nie tylko zapewniło panu Łukaszowi odholowanie samochodu uszkodzonego w wyniku wypadku, ale także zorganizowało jego naprawę oraz auto zastępcze. To jednak nie koniec! Z powodu doznanych urazów pan Łukasz mógł skorzystać dzięki firmie odszkodowawczej z darmowej fizjoterapii, która pomogła mu szybciej wrócić do zdrowia. Polegała ona na leczniczych masażach miejsc, które ucierpiały w wypadku.

Insito Odszkodowania UK prowadziło całą sprawę w sposób rzetelny i kompetentny. Zaoferowali swoje usługi w języku polskim i stanowili idealny łącznik między panem Łukaszem posługującym się językiem polskim, a anglojęzyczną firmą odszkodowawczą.

Doświadczenie reprezentantów firmy sprawiło, że pan Łukasz otrzymał bardzo wysoką rekompensatę. Zawarte w niej były pieniądze na naprawę auta oraz zwrot kosztów leczenia.

Odszkodowania UK – co oprócz zwrotu kosztów leczenia i naprawy pojazdu?

Oprócz tego panu Łukaszowi został przyznany dodatek Care&Assistance, co przełożyło się na kolejne kilkaset funtów do puli odszkodowania. Care&Assistance to dodatek przyznawany za konieczność zwrócenia się do osoby trzeciej o pomoc w codziennych czynnościach. W przypadku pana Łukasza była to jego mama, która pomagała całkowicie bezinteresownie przy takich zajęciach jak robienie zakupów.

Ostatecznie pan Łukasz otrzymał także zwrot pieniędzy za uszkodzonego w wypadku iPhone’a, a także odzyskał dzięki odszkodowaniu utracone dochody. Po wypadku przez jakiś czas pan Łukasz nie mógł pracować, oddając się koniecznej rekonwalescencji. Pan Łukasz wątpił, aby można było odzyskać te pieniądze – ku jemu zaskoczeniu odzyskał całą kwotę.

Jakie kwoty za poważniejsze urazy?

W wyniku wypadku samochodowego można odnieść poważniejsze urazy niż pan Łukasz. Zdrowotne odszkodowania UK mogą wynieść nawet od kilkunastu do kilkuset tysięcy funtów. Wszystko zależy od tego, ile cierpienia musieliśmy przeżyć i jak skutki wypadku wpływają na nasze dalsze życie. Największe kwoty odszkodowania otrzymuje się, jeśli w wyniku wypadku osiągamy jakiś stopień niepełnosprawności.

Jak długo czeka się na odszkodowanie?

Mamy trzy lata na to, aby wnieść o odszkodowanie, jednak najlepiej skontaktować się z firmą odszkodowawczą zaraz po wypadku. Uprości to proces zbierania dowodów i przyspieszy czas oczekiwania na zakończenie sprawy, a tym samym – na otrzymanie rekompensaty.

Sprawy o odszkodowanie za wypadek samochody zajmują z reguły od trzech do dziewięciu miesięcy. Po przyznaniu odszkodowania pieniądze wpływają na konto w ciągu czterech tygodni.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z prawnikami z Insito na czacie na: Insito-odszkodowania.uk

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Elektryk – fachowa pomoc na każdą awarię

  Przedświąteczne porządki osiągają punkt krytyczny, ciasto piecze się w piekarniku,...

 • Kiedy praca staje się uzależnieniem

  Uzależnienie od pracy, często nazywane pracoholizmem, jest prawdziwym stanem zdrowia...

 • 5 najbezpieczniejszych miejsc do podróży i zwiedzania w świecie po koronawirusie

  Za oknem coraz goręcej, a to oznacza, że nadchodzą letnie, upalne dni. Krótsze...

 • Różne rodzaje tektur dla różnych produktów – sprawdź nasze sugestie

  Opakowania tekturowe mogą być wykonane z tektury różnej grubości. Im więcej...

 • Zabezpiecz swój smartfon – jak wybrać etui i szkło ochronne?

  Obecnie chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfona, nie dziwi więc...

 • Zacznij zarabiać sprzedając na Amazonie

  Amazon jako największa na świecie platforma sprzedażowa online oferuje niezwykłe...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.