Filtry do wody pitnej – ekologiczne rozwiązanie w Twoim biurze!

Styczeń 9 2019 10:18AM

Woda do picia dla pracowników oraz gości firmy powinna znajdować się w każdym biurze. Najpopularniejszym rozwiązaniem mającym zapewnić dostęp do niej jest zamówienie dystrybutora wody. Coraz częściej jednak przedsiębiorcy decydują się na postawienie w firmowej kuchni specjalnych filtrów, których zadaniem jest uzdatnienie do picia tej płynącej w wodociągach. Jedną z przyczyn wzrostu ich popularności jest to, że są one bardziej przyjazne dla środowiska od standardowych rozwiązań. Dowiedz się, na czym polega działanie filtrów do wody pitnej i jak wygląda taka usługa.

Woda do biura – filtr czy dystrybutor?

Zarówno dystrybutory, jak i filtry do wody mają swoje zalety. Przede wszystkim warto zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa będzie urządzenie niezależne od sieci wodociągowej oraz taka sama ilość wody dostarczana do firmy co miesiąc, czy raczej nieograniczony dostęp do wody do picia, lecz z koniecznością podłączenia filtra do stałego źródła bieżącej wody.

Warto również zwrócić uwagę na aspekt proekologiczny filtrów do wody pitnej. Wybierając tę opcję, zmniejszamy ilość plastikowych odpadów, co jest korzystne dla środowiska. Wiele osób ma natomiast pewne wątpliwości, co do stopnia oczyszczania wody przez takie urządzenie, ponieważ bardziej ufa tej butelkowanej, pozyskiwanej ze sprawdzonego, czystego ekologicznie źródła. Jednak nowoczesne filtry potrafią usunąć najbardziej niebezpieczne dla zdrowia substancje chemiczne, a także pierwotniaki czy cysty, zapewniając zdatny do picia, krystalicznie czysty płyn. Pozwalają one natomiast na zachowanie obecnych w wodzie korzystnych dla zdrowia minerałów.

W przypadku niektórych przedsiębiorstw problemem może być również brak miejsca na przechowywanie dużych butli z wodą. Niewygodna bywa także ich wymiana, przede wszystkim ze względu na ciężar pełnych pojemników.

Co więcej, spośród filtrów do wody pitnej Dar Natury wybrać można m.in. urządzenia o wyjątkowo eleganckim designie, w sam raz dla przedsiębiorców szczególnie dbających o szczegóły, a tym samym wizerunek firmy. Niektóre modele mają również funkcje gazowania wody. W ofercie dodatkowej Daru Natury istnieje również możliwość zamówienia słodkiego syropu, który w połączeniu z woda gazowaną pozwoli stworzyć prosty w przygotowaniu, a przy tym pyszny napój.

Filtrowana woda do firmy – jakie urządzenia oferuje Dar Natury?

Wśród filtrów do wody pitnej Dar Natury znajdują się opcje właściwie dla każdego przedsiębiorstwa. Do wyboru mamy urządzenie:

 • Oasis Aquarius – proste i ekonomiczne rozwiązanie dla firm. Oczyszcza wodę za pomocą zamontowanego filtra węglowego,
 • Oasis Quarrtz – niezwykle wytrzymały, ze wzmocnioną obudową. Zapewnia czystą wodę dzięki filtrowi mikronowemu renomowanej firmy 3M,
 • Oasis Onyx – niewielkie, kompaktowe urządzenie, które będzie pasować nawet do niewielkich przestrzeni biurowych. Zaopatrzone w wydajny filtr mikronowy,
 • Oasis Calix – elegancki, nadający klasy pomieszczeniu i pomagający zadbać o wizerunek firmy w najmniejszym szczególe. Dodatkowo posiada funkcję gazowania wody. Uzdatnia płyn za pomocą filtra mikronowego.

Każdy z filtrów do wody pitnej posiada stosowny certyfikat, który jest gwarancją jego jakości i skutecznego działania.

Woda do biura nie tylko dla pracowników!

Filtry do wody pitnej zapewniają pracownikom firmy wygodny dostęp do niej oraz pozwalają zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Jednak takie urządzenie pozwala również zadbać o gości obecnych na konferencjach i szkoleniach. Ze względów ekologicznych, a także ekonomicznych, firmy coraz częściej zastępują wodę butelkowaną szklanymi dzbankami z wodą oraz szklankami dla każdego z uczestników spotkania. Dzięki filtrom można szybko napełnić naczynia bez obaw, że zapomnieliśmy o kupnie wody butelkowanej lub że ta z dystrybutora szybko się skończy.

Ogromną zaletą filtrowanej wody jest również szybkie pozbycie się osadów z tej płynącej w sieci wodociągowej, co zapobiegnie osadzaniu się kamienia, np. w czajniku.

Filtry do wody pitnej to niezwykle wygodny i ekologiczny sposób na zadbanie o gości oraz pracowników firmy. Sądzisz, że to najlepsza opcja dla Twojego biura? Umów się na rozmowę z konsultantem na stronie internetowej Daru Natury i wspólnie z nim wybierz urządzenie idealne dla swojego przedsiębiorstwa!

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Milionowe inwestycje Grupy Azoty. Jesienią ruszy nowe centrum badawcze w Tarnowie

  Do końca tego roku nakłady inwestycyjne Grupy Azoty sięgną w sumie 1,6 mld zł...

 • Sync Trading TeleTrade Invest – opinie o bezpiecznym inwestowaniu

  Firma TeleTrade Europe udostępniła inwestorom zainteresowanym osiąganiem pasywnego...

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.