Jak chronić meble przed zarysowaniami?

Listopad 12 2020 02:08PM

Zastanawiasz się co zrobić, by Twoje ulubione meble wyglądały jak nowe i nie niszczyły się podczas użytkowania? A może po prostu chcesz dodać im nowego charakteru? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi “tak”, poznaj nasze propozycje!

Dzieci i osoby pracujące zdalnie znaczną część dnia spędzają przy biurku, które służy często nie tylko jako miejsce nauki i pracy, ale także zabaw, wykonywania prac artystycznych, a nawet jedzenia posiłków. Wszystkie te czynności narażają powierzchnię biurka na zabrudzenie i zniszczenie. W dodatku spędzając sporo czasu przy komputerze, laptopie czy notatkach łatwo się zanudzić – warto urozmaicić i upiększyć miejsce pracy, a ona na pewno stanie się przyjemniejsza.

Istnieje wiele możliwości zabezpieczania mebli przed zarysowaniami – przeważnie są to różne specyfiki. Osobom, które pragną jednak połączyć estetykę wizualną z użytecznością, wychodzimy naprzeciw. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie przeznaczona do tego celu podkładka, na przykład ochronne maty na biurko. Takie rozwiązanie jest szczególnie popularne w pokojach dziecięcych, nie oznacza to jednak, że w innych pomieszczeniach pokłady ochronne nie sprawdzą się. Wybór wzorów i kolorów jest ogromny – bajkowe wzory dla dzieci, kolorowe kwiaty dla kreatywnej duszy, geometryczne desenie idealne do biura i wiele więcej – wszystkie te możliwości pozwolą nie tylko ozdobić Twoje wnętrze, a nawet zupełnie je odmienić, ale również pomogą Ci zadbać o Twoje meble!

Ochrona posadzki przed zniszczeniem – nic trudnego!

Co jeśli problem pojawi się także w przypadku posadzki? Nasze podłogi narażone są na działanie zdecydowanie większej siły niż biurko – meble, obuwie, zwierzaki domowe, zabawki – wszystko to może przyczynić się do niszczenia paneli, wykładzin i innego rodzaju podłóg. Na szczęście także wtedy pojawia się ciekawe rozwiązanie. Podkładki pod fotel i dywany winylowe to elementy wystroju, które nie tylko odmienią wnętrze mieszkania, ale także zabezpieczą Twoją podłogę! Również w tym wypadku wybór deseni i kolorów jest równie duży. Podkładki pod krzesło dopasowane do mat biurkowych? Czemu nie! Abstrakcyjne malowidła, botaniczne wzory, geometria, krajobraz, egzotyczne tradycyjne akcenty, a nawet kosmos, a wszystko to by ochronić posadzkę przed uszkodzeniami spowodowanymi krzesłem biurowym. To samo tyczy się oczywiście dywanów winylowych – boho, vintage, loft, orient – wszystko o czym marzysz, wybierz swój styl, albo połącz wszystkie, jest przecież tyle możliwości! Dywan winylowy wpasuje się we wnętrze każdego pomieszczenia – łazienki, kuchni, każdego pokoju.

Kiedy poznałeś już metody ochrony powierzchni w Twoim mieszkaniu, pora na najprzyjemniejszy element procesu zakupu – wybór idealnych dla Ciebie wariantów. Nie zwlekaj – połącz przyjemne z użytecznym i zrób wrażenie swoim pięknym wnętrzem! Wyraź siebie.

Więcej informacji na temat mat, dywanów i podkładek znajdziesz na stronie internetowej https://dywanomat.pl/.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • 3 sposoby na efektowną dekorację pokoju dziecka

  Jak urządzić pokój dziecka? To pytanie, które spędza sen z powiek wielu rodzicom....

 • Jak chronić meble przed zarysowaniami?

  Zastanawiasz się co zrobić, by Twoje ulubione meble wyglądały jak nowe i nie...

 • Dezynfekcja w Warszawie zaczyna być standardem

  Czyste powietrze to element niezbędny do życia. Z tego faktu wszyscy doskonale...

 • Co musisz wiedzieć o wymianie dowodu rejestracyjnego?

  Dowód rejestracyjny to jeden z najważniejszych dokumentów, który kierowca powinien...

 • Opiekunka osób starszych – czy to praca dla Ciebie?

  Mnóstwo pań wyrusza za granicę, by wykorzystać swoje zdolności do pomagania...

 • Tłumaczenie umów

  Tłumaczenie umów ma ogromne znaczenie zarówno w świecie biznesu, jak i w sferze...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.