Jak sprytnie zaoszczędzić na zakupach?

Październik 22 2018 01:10PM

Szukasz sposobu, żeby zaoszczędzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt złotych na zakupach w sklepie internetowym? Skorzystaj z oferty kodów rabatowych oferowanych przez wiele serwisów internetowych. Kupony rabatowe uprawniają Cię do zrobienia zakupów ze wskazaną procentową zniżką bądź pomniejszą wartość Twojego koszyka zakupów o konkretną kwotę.

Skąd w sieci pojawiły się kupony rabatowe?

Sukces, jaki osiągnęło wiele platform, takich jak Allegro potwierdza jedynie, że Polscy internauci chcą, ale też są skuteczni w poszukiwaniu ciekawych ofert i porównywaniu cen. Klienci to nie jedyna podstawa, która doprowadziła do powstania kuponów rabatowych. Są jeszcze licznie powstające sklepy internetowe, które tym sposobem chcą przyciągnąć Klientów do skorzystania z ich atrakcyjnej oferty.

kody rabatowe

Kody rabatowe, – czym są i kiedy z nich korzystać?

Jak już wspominaliśmy – kody rabatowe stanowią sposób na tańsze zakupy w sieci. W Polsce stają się one coraz bardziej popularne, jednak na zachodzie Europy cieszą się już ogromną popularnością od kilku lat. Tak naprawdę wystarczy przed zrobieniem zakupów w sieci odwiedzisz serwis duzerabaty.pl, będący jednym z liderów na rynku kuponów rabatowych i sprawdzisz, na co aktualnie oferują zniżki. Być może okaże się, że produkt, który musisz regularnie kupować, możesz kupić o 5 czy 10% taniej. Wydaje Ci się, że kilka złotych to mało, by tracić czas na poszukiwanie aktywnych kodów? We wspomnianym serwisie duzerabaty.pl, cieszącym się coraz większą popularnością, bez większego problemu znajdziesz interesujące Cię oferty a dodatkowo pamiętaj, że korzystając z rabatów na różne produkty, do różnych sklepów w skali miesiąca możesz zaoszczędzić sporo. Nie mówiąc już o oszczędnościach w skali roku. Wszelkie kupony rabatowe udostępniane są bezpłatnie – nie korzystaj, więc z serwisów, które za udostępnienie kodu żądają opłaty, wysłania sms itp. Uczciwe i rzetelne centrum kodów rabatowych oferuje kupony za darmo. Swoją drogą wbrew pozorom, wszyscy na tej transakcji korzystają.

Zastanawiasz się jak wykorzystać kod rabatowy?

Kod rabatowy najczęściej tworzy ciąg znaków – liter i cyfr, który koniecznie należy wpisać w odpowiednim polu w sklepie internetowym przed sfinalizowaniem transakcji. Odwiedzając serwis duzerabaty.pl, będący liderem na rynku, z pewnością znajdziesz interesującą Cię ofert. Następnie wystarczy, że klikniesz jedynie „pokaż kod”. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie się hasła uprawniającego do rabatu bądź sprawi, że zostaniesz przekierowany na stronę internetową sklepu. Jeśli hasło pojawi się jednak na stronie internetowej powinieneś je skopiować, ale też zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat rabatu. Może okazać się, że rabat dotyczy tylko danej kategorii asortymentu, może obowiązywać przy zakupach powyżej określonej kwoty, rabat może dotyczyć również darmowej dostawy. Jeśli jednak jesteś pewien, że właśnie ten kod rabatowy chcesz wykorzystać, wystarczy na etapie składania zamówienia, najczęściej w momencie podsumowania, wpisać kod w specjalne pole – zwane często „podaj kod rabatowy” czy też „mam kod rabatowy”. Po kliknięciu „przelicz” i zatwierdzeniu system naliczy automatycznie rabat i pomniejszy wartość Twojego zamówienia. W tym momencie możesz już sfinalizować zakupy i dokończyć płatność. Jak widzisz – korzystanie z kodów rabatowych nie jest trudne. Jest proste, szybkie, a także przyjemne!

Zastanawiasz się jeszcze czy warto? Nie wspomnieliśmy o tym, że dzięki kodom rabatowym możesz zyskać markowe produkty oferowane przez renomowane sklepy! To oni najczęściej swoim Klientom oferują najkorzystniejsze zniżki. I nie chodzi tu tylko o sklepy z odzieżą – kupony dotyczą również sklepów z RTV i AGD, książkami, kosmetykami, wycieczkami czy też książkami.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Milionowe inwestycje Grupy Azoty. Jesienią ruszy nowe centrum badawcze w Tarnowie

  Do końca tego roku nakłady inwestycyjne Grupy Azoty sięgną w sumie 1,6 mld zł...

 • Sync Trading TeleTrade Invest – opinie o bezpiecznym inwestowaniu

  Firma TeleTrade Europe udostępniła inwestorom zainteresowanym osiąganiem pasywnego...

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.