Jak sprytnie zaoszczędzić na zakupach?

Październik 22 2018 01:10PM

Szukasz sposobu, żeby zaoszczędzić kilkanaście bądź kilkadziesiąt złotych na zakupach w sklepie internetowym? Skorzystaj z oferty kodów rabatowych oferowanych przez wiele serwisów internetowych. Kupony rabatowe uprawniają Cię do zrobienia zakupów ze wskazaną procentową zniżką bądź pomniejszą wartość Twojego koszyka zakupów o konkretną kwotę.

Skąd w sieci pojawiły się kupony rabatowe?

Sukces, jaki osiągnęło wiele platform, takich jak Allegro potwierdza jedynie, że Polscy internauci chcą, ale też są skuteczni w poszukiwaniu ciekawych ofert i porównywaniu cen. Klienci to nie jedyna podstawa, która doprowadziła do powstania kuponów rabatowych. Są jeszcze licznie powstające sklepy internetowe, które tym sposobem chcą przyciągnąć Klientów do skorzystania z ich atrakcyjnej oferty.

kody rabatowe

Kody rabatowe, – czym są i kiedy z nich korzystać?

Jak już wspominaliśmy – kody rabatowe stanowią sposób na tańsze zakupy w sieci. W Polsce stają się one coraz bardziej popularne, jednak na zachodzie Europy cieszą się już ogromną popularnością od kilku lat. Tak naprawdę wystarczy przed zrobieniem zakupów w sieci odwiedzisz serwis duzerabaty.pl, będący jednym z liderów na rynku kuponów rabatowych i sprawdzisz, na co aktualnie oferują zniżki. Być może okaże się, że produkt, który musisz regularnie kupować, możesz kupić o 5 czy 10% taniej. Wydaje Ci się, że kilka złotych to mało, by tracić czas na poszukiwanie aktywnych kodów? We wspomnianym serwisie duzerabaty.pl, cieszącym się coraz większą popularnością, bez większego problemu znajdziesz interesujące Cię oferty a dodatkowo pamiętaj, że korzystając z rabatów na różne produkty, do różnych sklepów w skali miesiąca możesz zaoszczędzić sporo. Nie mówiąc już o oszczędnościach w skali roku. Wszelkie kupony rabatowe udostępniane są bezpłatnie – nie korzystaj, więc z serwisów, które za udostępnienie kodu żądają opłaty, wysłania sms itp. Uczciwe i rzetelne centrum kodów rabatowych oferuje kupony za darmo. Swoją drogą wbrew pozorom, wszyscy na tej transakcji korzystają.

Zastanawiasz się jak wykorzystać kod rabatowy?

Kod rabatowy najczęściej tworzy ciąg znaków – liter i cyfr, który koniecznie należy wpisać w odpowiednim polu w sklepie internetowym przed sfinalizowaniem transakcji. Odwiedzając serwis duzerabaty.pl, będący liderem na rynku, z pewnością znajdziesz interesującą Cię ofert. Następnie wystarczy, że klikniesz jedynie „pokaż kod”. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie się hasła uprawniającego do rabatu bądź sprawi, że zostaniesz przekierowany na stronę internetową sklepu. Jeśli hasło pojawi się jednak na stronie internetowej powinieneś je skopiować, ale też zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat rabatu. Może okazać się, że rabat dotyczy tylko danej kategorii asortymentu, może obowiązywać przy zakupach powyżej określonej kwoty, rabat może dotyczyć również darmowej dostawy. Jeśli jednak jesteś pewien, że właśnie ten kod rabatowy chcesz wykorzystać, wystarczy na etapie składania zamówienia, najczęściej w momencie podsumowania, wpisać kod w specjalne pole – zwane często „podaj kod rabatowy” czy też „mam kod rabatowy”. Po kliknięciu „przelicz” i zatwierdzeniu system naliczy automatycznie rabat i pomniejszy wartość Twojego zamówienia. W tym momencie możesz już sfinalizować zakupy i dokończyć płatność. Jak widzisz – korzystanie z kodów rabatowych nie jest trudne. Jest proste, szybkie, a także przyjemne!

Zastanawiasz się jeszcze czy warto? Nie wspomnieliśmy o tym, że dzięki kodom rabatowym możesz zyskać markowe produkty oferowane przez renomowane sklepy! To oni najczęściej swoim Klientom oferują najkorzystniejsze zniżki. I nie chodzi tu tylko o sklepy z odzieżą – kupony dotyczą również sklepów z RTV i AGD, książkami, kosmetykami, wycieczkami czy też książkami.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Co można przechowywać w chmurze?

  Różnorodność plików i danych, jakie można przechowywać w chmurze jest niesłychanie...

 • Czym są karty charakterystyki?

  W łańcuchu dostaw między producentem lub dostawcą a konsumentem niezwykle ważnym...

 • Jak uratować zalany telefon?

  Wypadki chodzą po ludziach. Po urządzeniach też. Niektórzy mają wyjątkowego...

 • Najlepsze komedie na Netflix

  Czeka Cię leniwy wieczór? Chcesz nadrobić zaległości filmowe? Oglądanie filmów...

 • Dobry zegarek męski do 500 zł na prezent? 11 propozycji!

  Dobry zegarek męski to taki, który spełnia oczekiwania swojego właściciela....

 • Seriale Marvela bez supermocy

  Z pewnością większość z nas miała styczności przynajmniej z jednym z seriali...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.