Najlepsze komedie na Netflix

Listopad 6 2019 10:55AM

Czeka Cię leniwy wieczór? Chcesz nadrobić zaległości filmowe? Oglądanie filmów na Netflix to najlepszy sposób na relaks. Komedia to film przedstawiający sytuacje i postacie wywołujące u widzów efekt komiczny. Jest to jeden z podstawowych gatunków filmowych, pierwszym filmem komediowym jest “Polewacz polany”, który ujrzał światło dzienne w 1895 roku.

Netflix to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych platform VOD na świecie. Zaraz po nim jest HBO GO. Zarówno Netflix jak i HBO GO za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę filmów i seriali, która jest praktycznie nieograniczona. Opłata za dostęp do filmów i seriali jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Na Netflix codziennie pojawiają się nowe ciekawe propozycje filmów oraz seriali. Wiele z nich zostało wyprodukowanych na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Filmy ich produkcji, w mgnieniu oka stają się światowymi hitami.

Najśmieszniejsze komedie dostępne na platformie Netflix

Pierwszą polecaną przez nas pozycją jest “Kac Vegas”. Jest to historia czterech kumpli, którzy wyruszają na wieczór kawalerski do Las Vegas. Zaczyna się wielka zabawa, okazuje się jednak, że na drugi dzień budzą się nie tylko z wielkim kacem, ale także lukami w pamięci. Okazuje się także, że Pan młody zniknął, a pozostali uczestnicy wieczoru kawalerskiego nie pamiętają, gdzie on jest. Wyruszają więc na jego poszukiwanie, przy okazji są zmuszeni do odtworzenia całego wieczoru. Film na pewno wprawi Was w dobry  humor i zapewni świetną rozrywkę.

Naszą drugą propozycją jest film “Łatwa dziewczyna”. W roli głównej występuje Emma Stone znana na przykład z “La la land”. Jest to historia z morałem, o tym jak jedno kłamstwo może zniszczyć komuś życie. Film przedstawia życie licealistów oraz ich hipokryzje i nietolerancje. Wszystko jednak odbywa się w bardzo zabawny i lekki sposób.

Film “Wredne dziewczyny” to klasyk, który był pokazywany w telewizji wiele razy. Prawdopodobnie jest to nadal najlepszy film dla nastolatek. Opowiada on historię Candy, która wraca z Afryki i zaczyna uczęszczać do amerykańskiego liceum. Dziewczyna szybko zauważa, że te dwa środowiska mają ze sobą wiele wspólnego. Jest to film pełen przerysowanych sytuacji i absurdów.

Ostatnią propozycją jest “Jak romantycznie!”. Jest to przezabawna komedia z Rebel Wilson w roli głównej. Jest to satyra współczesnych komedii romantycznych. Więcej o filmie przeczytasz tutaj:https://kino.pinbook.pl/komedia/jak-romantycznie-online

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Różne rodzaje tektur dla różnych produktów – sprawdź nasze sugestie

  Opakowania tekturowe mogą być wykonane z tektury różnej grubości. Im więcej...

 • Zabezpiecz swój smartfon – jak wybrać etui i szkło ochronne?

  Obecnie chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez smartfona, nie dziwi więc...

 • Zacznij zarabiać sprzedając na Amazonie

  Amazon jako największa na świecie platforma sprzedażowa online oferuje niezwykłe...

 • Obiekt konferencyjny nad morzem

  Wyjazd nad Bałtyk kojarzy nam się przede wszystkim z letnim wypoczynkiem. Coraz...

 • Laptopy używane – 3 powody, dlaczego warto je wybrać

  Początkujący przedsiębiorcy mają zwykle określony budżet na start i starają...

 • Najważniejsze zmiany dla mikroprzedsiębiorstw w 2020 roku

  W Polsce przeważają mikroprzedsiębiorstwa. To właśnie one wytwarzają dużą...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.