Obiekt konferencyjny nad morzem

Luty 4 2020 11:47AM

Wyjazd nad Bałtyk kojarzy nam się przede wszystkim z letnim wypoczynkiem. Coraz więcej hoteli przyciąga jednak klientów również poza sezonem. Wiele z nich posiada bogate zaplecze nie tylko rekreacyjne, ale również konferencyjne. Dlatego są doskonałym miejscem do organizacji szkoleń, wyjazdów firmowych i wszelkiego rodzaju spotkań branżowych. 

Zalety hoteli konferencyjnych nad morzem

Wybierając się na konferencje, dla wielu osób istotny jest jej temat, przydatność zdobytej podczas jej trwania wiedzy i umiejętności, ale również miejsce organizacji. Coraz częściej, jeśli organizatorzy chcą przyciągnąć na konferencje szerokie grono odbiorców, dbają nie tylko o sam temat przewodni, ale również atrakcyjność miejsca, w którym się odbywa. Dobry hotel z funkcjonalnymi salami może już nie wystarczyć. Dużo większą uwagę przyciągnie konferencja organizowana w atrakcyjnym miejscu, czyli na przykład nad Bałtykiem.

W ten sposób w łatwy sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. W ciągu dnia uczestnicy biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach i prelekcjach zaproponowanych przez organizatorów, a w wolnych chwilach mogą spacerować po plaży i odpoczywać na świeżym powietrzu. To dużo przyjemniejsza perspektywa, niż szkolenie czy konferencja organizowane w centrum dużego, zatłoczonego miasta. Dodatkowo jest to idealne miejsce do organizacji spotkań integracyjnych. Takim właśnie hotelem jest Hotel Nadmorski w Gdyni. Zapewnia on nie tylko świetne zaplecze konferencyjne, ale również bogaty zakres usług dodatkowych, doskonałą kuchnie i przede wszystkim wspaniałe położenie nad samym Bałtykiem.

W pełni profesjonalne konferencje

Sala konferencyjna w Hotelu Nadmorskim oferuje szerokie zaplecze, w pełni dostosowane do potrzeb tego typu imprez. Wśród nich 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych mogących pomieścić od 10 do nawet 100 osób, zaplecze multimedialne, nowoczesne nagłośnienie, oraz szeroka oferta gastronomiczna. Przy hotelu znajduje się duży parking, który z łatwością pomieści wszystkich uczestników konferencji. Co ważne, nad przebiegiem każdego ze spotkań branżowych czuwa dedykowany pracownik hotelu, który dba o każdy detal i reaguje w sytuacjach awaryjnych. Dla potrzeb organizatorów przewidziano również niezależne szybkie łącze internetowe, które ułatwia wszelkiego rodzaju pokazy i prelekcje.

Klienci, którzy planują cykliczne powtarzanie spotkań bądź szkoleń mogą skorzystać z przechowania potrzebnych materiałów. Dla ich wygody możliwa jest również pomoc w rozłożeniu prospektów szkoleniowych oraz wszelkiego rodzaju pomoc techniczna. Klienci mogą również skorzystać z wcześniej przygotowanej przerwy kawowej i wyśmienitych posiłków. Jeśli szkolenie lub konferencja trwa dłużej niż jeden dzień uczestnicy mogą skorzystać z noclegów w eleganckich pokojach jedno lub dwuosobowych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie serwowane w formie bufetu, podczas którego na gości czekać będzie cała gama bio produktów regionalnych. W czasie wolnym uczestnicy mogą korzystać również z siłowni i sauny, co na pewno pozytywnie wpłynie na relaks między prelekcjami.

 

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Co to jest rumień zakaźny

  Rumień zakaźny to powszechnie znana infekcja, która występuje najczęściej u...

 • Jakie wyposażenie powinna posiadać profesjonalna pieczarkarnia?

  Profesjonalna pieczarkarnia to cały czas jeden z popularnych pomysłów na biznes...

 • Czy stres musi nas paraliżować?

  Czy na stres z dzisiejszych czasach już wszyscy jesteśmy skazani i musimy się...

 • Black Friday – książki okazje i wyprzedaże w 2020 roku

  Wyjątkowy czas listopadowych wyprzedaży na Black Friday, który w roku 2020 przypada...

 • Sprawdzone sposoby na stres

  Jeżeli wydaje ci się, że można uniknąć stresu, to bardzo grubo się mylisz....

 • Dlaczego niektórzy się uzależniają?

  Jednym z większych problemów społecznych są na pewno uzależnienia. Jest to...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.