Poszukiwanie zagubionego telefonu

Listopad 2 2018 09:49AM

Niekiedy jest tak, że telefon się nam zapodzieje, w innym przypadku może być skradziony. Zawsze jednak w takiej sytuacji pojawiają się nerwy a co za tym idzie w wielu przypadkach również problem z tym, by racjonalnie myśleć i poszukiwać urządzenia. Jednak przede wszystkim w takiej sytuacji powinno się być spokojnym, szczególnie że w nowoczesnych urządzeniach istnieją różne rozwiązania, które można wykorzystać, by swoje urządzenie odnaleźć. 

Poszukiwania telefonu

Nowoczesne urządzenia mają wbudowane specjalne rozwiązania, dzięki którym ich odnalezienie będzie możliwe. W grę wchodzą oczywiście takie opcje, w których dzięki nadajnikowi gps będzie można lokalizować, gdzie dane urządzenie się znajduje. Warto oczywiście zwrócić uwagę na te kwestie, ponieważ dostępne urządzenia są tak zrealizowane, że dość szybko będzie można je lokalizować. Przeczytaj więcej o sprawdzonych sposobach na   odnalezienie zgubionego telefonu – Wchodzę >>

Lokalizowanie telefonu

Jeśli ktoś posiada telefon, który powiązany jest z kontem Google to jego odnalezienie nie powinno stanowić większego problemu. nawet jeśli telefon się zapodzieje wystarczy tylko zalogować sie do swojego konta Google na innym urządzeniu. Wtedy w zakładce moje urządzenia będzie można sprawdzić jaka jest lokalizacja tego urządzenia, które się poszukuje. Do tego konieczne jednak będzie, by w tym poszukiwanym urządzeniu uruchomione było połączenie internetowe oraz opcja lokalizacji. Jednak gdy nawet te opcje nie są włączone nie będzie to problemem, ponieważ gdy telefon jest włączony to z poziomu tego narzędzia będzie można te opcje uruchomić, więc sprawdzenie, gdzie jest telefon nie będzie problemowe. Problem może się pojawić, gdy okaże się, że telefon znajduje się w tym miejscu, gdzie akurat jesteśmy. Jeśli taka sytuacja ma miejsce będzie trzeba wykorzystać jeszcze inny mechanizm.

Uruchomienie sygnału telefonu

W takim momencie będzie można wykorzystać kolejne rozwiązania jakie dostępne są w menadżerze urządzeń a mianowicie uruchomienie sygnału dzwonienia telefonu. Przez kolejne pięć minut urządzenie będzie dzwonić z najwyższą głośnością, a więc będzie szansa zlokalizować urządzenie, które w domu się zapodziało.

Jeśli więc urządzenie się zapodzieje warto będzie przede wszystkim zachować spokój i pamiętać, że są obecnie różnorakie opcje, dzięki którym będzie można znaleźć swój telefon. nie zawsze musi to oznaczać kradzież, czasami po prostu urządzenie się zapodzieje, dlatego warto wykorzystać te różne opcje, dzięki którym będzie  można takiego urządzenia poszukać. W wielu przypadkach szybko okaże się, że urządzenie uda się odnaleźć.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Milionowe inwestycje Grupy Azoty. Jesienią ruszy nowe centrum badawcze w Tarnowie

  Do końca tego roku nakłady inwestycyjne Grupy Azoty sięgną w sumie 1,6 mld zł...

 • Sync Trading TeleTrade Invest – opinie o bezpiecznym inwestowaniu

  Firma TeleTrade Europe udostępniła inwestorom zainteresowanym osiąganiem pasywnego...

 • Protekcjonizm hamuje rozwój m.in. firm transportowych i producentów żywności

  W ocenie OECD i Europejskiego Banku Centralnego narastający protekcjonizm to obecnie...

 • 10 mld zł na budowę dróg w 7 lat. Polski elektroniczny system poboru opłat jednym z najbardziej efektywnych w Europie

  Ponad 10 mld zł wpływów do Krajowego Funduszu Drogowego zapewnił przez siedem...

 • UPC inwestuje w internet o gigabitowej prędkości. Wprowadzi go do oferty jesienią

  W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy...

 • Blisko 3,2 mld zł trafi w tym roku na inwestycje w Warszawie

  W tym roku Warszawa chce przeznaczyć na inwestycje ponad 3,2 mld zł. Część...

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.