Rezerwacja wizyt w salonach w kilka sekund

Sierpień 9 2018 03:23PM

Aplikacja internetowa ma szansę na sukces jeśli jest idealną odpowiedzią na potrzeby konsumentów. Rozwiązuje problemy, pomaga lub oszczędza czas – wtedy liczba chętnych na skorzystanie z niej będzie stale rosła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom użytkowników Versum stworzył platformę do rezerwacji online wizyt w salonach beauty – Moment.pl.

Versum, jeden z najpopularniejszych systemów do zarządzania salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi w Polsce, przeprowadził badania, z których wynikało, że w 2017 roku funkcję rezerwacji wizyt online wybrało 10,81% klientów korzystających z oprogramowania. W porównaniu z rokiem 2012 to prawie 5 razy więcej! Ponadto ponad 88% salonów, które zdecydowały się przenieść terminarz do komputera, przypomina swoim klientom o wizytach, wysyłając automatyczne powiadomienia drogą SMS. Wszystko to pokazuje potencjał przeniesienia systemu rezerwacji do świata wirtualnego. Szczególnie, że z Moment.pl można skorzystać zarówno na komputerze poprzez tradycyjną stronę internetową, jak i w formie aplikacji na smartfona. Pozwala to zaoszczędzić czas użytkownika do maksimum. Bez konieczności wyszukiwania salonu, przeglądania kilkunastu stron, sprawdzania lokalizacji, a następnie wykonywania telefonów, ustalania pasującego terminu, a później krępującej rezygnacji z wizyty w razie potrzeby. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią dzwonić lub nie chcą, aby ich rozmowę usłyszeli współpracownicy lub współpasażerowie w komunikacji miejskiej.

Szybko, sprawnie, bezpiecznie

Aplikacja Moment.pl może być używana na komputerze lub na telefonach z systemem Android lub iOS. W obu przypadkach należy założyć bezpłatne konto: podając swój email lub korzystając z logowania poprzez Facebooka. Platforma wymaga podania numeru telefonu. Od tej chwili do dyspozycji użytkownika jest baza salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych i SPA oraz  fizjoterapeutów, dietetyków, trenerów personalnych czy tatuażystów. Sfinalizowanie wizyty jest niezwykle proste i instynktowne, zamyka się w czterech krokach:

 1. Wybieramy miasto oraz usługę, która nas interesuje. Aplikacja automatycznie pokazuje listę najlepszych salonów w okolicy.
 2. Użytkownik może zapoznać się z ofertą poszczególnych salonów, dostępnymi terminami, a przede wszystkim komentarzami innych klientów. Opcja wystawiania niezależnych, rzetelnych opinii sprawia, że miejsca są sprawdzone i pewne.
 3. Po dokonaniu decyzji wystarczy wybrać konkretne miejsce. Po pierwsze oznaczmy pracownika, który wykona usługę, a następnie dogodny termin i godzinę wizyty. Jednym kliknięciem rezerwacja zostaje złożona. W przypadku konieczności odwołania lub przełożenia wizyty wystarczy zalogować się na swoje konto i jednym kliknięciem dokonać zmiany.
 4. Dodatkowym udogodnieniem jest automatycznie wysyłana wiadomość SMS lub email z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie. Ostatnim etapem, już po wizycie, jest możliwość wystawienia oceny i opinii na temat usługi, obsługi czy miejsca, które ułatwią wybór kolejnym użytkownikom.

Uproszczenie codzienności przepisem na sukces

Niezwykle prosta w obsłudze, przejrzysta aplikacja pozwalająca w kilka sekund i kilkoma kliknięciami dokonać rezerwacji sprawia, że umówienia się do fryzjera, na zabieg kosmetyczny czy na masaż jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Powodzenie aplikacji widać w liczbach, które mówią same za siebie i stale rośną: system Versum obsługuje ponad 1,5 mln rezerwacji miesięcznie, a w aplikacji moment.pl zarejestrowanych jest aż 26 tysięcy zadowolonych użytkowników.

Skomentuj Post

Dodaj własny komentarz

 • Najnowsze

  Zobacz najnowsze i najważniejsze artykuły:

 • Kurs bitcoina na huśtawce

  Od początku tego roku cena bitcoina wzrosła już prawie trzykrotnie. Po załamaniu...

 • Polskie firmy bardzo powoli przekonują się do inwestycji na Czarnym Lądzie

  Gros polskich eksporterów koncentruje się na rynkach rozwiniętych, zwłaszcza...

 • Ponad połowa firm w Polsce musi ograniczać inwestycje przez braki kadrowe

  Problemy z pozyskiwaniem pracowników, a z drugiej strony rosnący popyt na wykwalifikowane...

 • Polski Holding Hotelowy jeszcze w tym roku będzie liczył ok. 50 obiektów

  Polski Holding Hotelowy przejmie pierwszych 20 hoteli i obiektów hotelowych, zarządzanych...

 • Będzie 50-procentowa ulga na wzmocnienia połączeń w budynkach z wielkiej płyty

  Według szacunków Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Polsce jest około 60 tys....

 • Czy warto inwestować w banery reklamowe?

  Skuteczna reklama przedstawia w przyciągający uwagę sposób ofertę naszej firmy....

 • Polecane przez The Business Times:
 • Polecane przez The Business Times:

Pomysł Na Biznes

Jeśli chcesz, żeby biznes nie krył przed Tobą tajemnic warto na tym forum wymieniać się poglądami.

Biznes Plan

Biznesplany różnych firm, przykładowy biznes plan, gotowy biznes plan.

Inwestowanie

Giełda Papierów Wartościowych, Forex, Fundusze Inwestycyjne, Złoto i Surowce.
Agencja Marketingowa
Namioty magazynowe
© Times Press sp. z o.o. 2014 | Version 3.0.01.2014
Registered in Poland Registered office: Piastowska 46 lok.1, Jelcz-Laskowice, 55-220
www.BusinessTimes.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zamieszczonych w serwisie,
ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie treści, które zawiera www.BusinessTimes.pl.